Rezultate te kerkimit per termin: +Albania

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.553Z

Rikthehet The Voice of Albania

Gazeta ShqipAudicionet për edicionin e dytë të talent shout të suksesshëm kanë nisur nga Tirana. Rrugëtimi në kërkim të zërit më të mirë do të vijojë në të gjitha trevat shqipfolëse, ndërkohë që edicioni i dytë vjen plot risi. Konkurrentët do të kenë mundësi që gjatë ver

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.477Z

Made in Albania në Imperial

Gazeta ShqipDokumentari   Tirana 20 vjet pas rënies së komunizmit, kontradiktat dhe ritmet e zhvillimit të një vendi që italianët e njohin kryesisht prej emigrantëve. Made in Albania, dokumentari i Stefania Casini-t prezantohet sot, ora 19.00 në kinema Imperial në Sheraton. Ky dokumentar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:49.385Z

Vodafone Albania jep 15 milionë lekë

 Fondacioni Vodafone Albania, i mbështetur nga Vodafone Albania Sh.A. dhe Fondacioni Vodafone në Mbretërinë e Bashkuar konfirmon dhënien e shumës prej 15,000,000 lekë për t'iu përgjigjur nevojave të njerëzve të prekur nga fatkeqësia natyrore, shkaktuar prej përmbytjeve në rajonin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.554Z

SATIRE/ Berisha: Shqipërinë e bëra Blue Albania. Suksesi im i radhës është Pleh Albania

Share Pas kundershtimeve nga deputetet mistreca te Edvin Rames dhe protestes se nje grupi halabakesh para parlamentit kunder projekt-ligjit te importimit te mbetjeve, Kuvendi i Shqiperise ka rrezuar me 73 vota dekretin e presidentit Topi per diskutim. Kryeministri Berisha pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.346Z

Ogilvy Albania, fiton çmimon OSKAR

Autori i Lajmit: red.Kompania shqiptare Ogilvy Albania kurorëzohet me çmin OSKAR. Në një njoftim për shtyp mësohet se marrja e çmimit prestigjioz Silver Clio Avard, të ashtuquajtur OSKAR në fushën e publicitetit dhe qenia pjesë e Ogilvy, rrjetit lider në Ballkan, e bëjnë Ogilvy Albania

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.532Z

Vodafone Albania rinis turin e bamirësisë

 Fondacioni Vodafone Albania rinis turin e saj të bamirësisë. Konkretisht nga datat 22-26 dhjetor do të organizohet Turi i Bamirësisë në Shtëpitë e Fëmijës dhe të Moshuarve në gjithë Shqipërinë. Stafi i Vodafone Albania do të shoqërojë këtë tur për t'i dhuruar një buzëqe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.272Z

Air Albania nis fluturimet këtë fundjavë

Air Albania, kompania e parë ajrore shiptare, ku aksioner është edhe shteti shqiptar, do të nisë fluturimet këtë fundjavë. Destinacioni i parë i saj është linja Tiranë-Stamboll-Tiranë dhe fluturimet do të nisin ditën e shtunë. Këtë pasdite, avioni Airbus 319, që si stemë ka fla

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama