Rezultate te kerkimit per termin: +Albert +Dobratiqi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.105Z

Kukës, parandalohet trafikimi i vajzës drejt Kosovës

Dy shetatas nga Kosova kanë rënë në prangat e policisë në qytetin e Kukësit gjatë ditës së sotme. Të arrestuarit janë Bylbyl Iseni, 36 dhe Albert Dobratiqi, 33-vjeç, që të dy nga Prishtina. Ndërkohë, mësohet se janë shpallur në kërkim P.B 25-vjeç dhe A.S 19-vjeçe nga Elbasani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.097Z

Kukes parandalohet trafikimi i nje vajze pranga dy shqiptareve te Kosoves

Kukes 28 maj 2015 NOAal- Nje tentative trafikimi me synim prostituimin e nje vajze eshte parandaluar ne qytetin e Kukesitbr br Nga ana e uniformave blu u be arrestimi i dy shqiptareve te Kosoves Bylbyl Iseni 36 vjec banues ne Prishtine dhe Albert Dobratiqi 33 vjec banues ne Prishtine ndersa jane s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.095Z

Parandalohet një rast trafikimi për prostitucion drejt Kosovës

Policia e Kukësit shpëtoi nga trafikimi për prostitucion një të mitur dhe arrestoi 2 persona, të dyshuar si tutorë. Të arrestuarit janë Bylbyl Iseni, 36 vjeç dhe  Albert Dobratiqi, 33 vjeç, nga Prishtina. Ndërsa në kërkim janë shpallur dy të rinjtë nga Elbasani P.B., 25 vjeç, d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.098Z

17-vjeçarën nga Shqipëria tentojnë ta trafikojnë për prostitucion në Kosovë

E mitura u arrit të shpëtohej në momentet e fundit nga trafikimi drejt Kosovës. 17-vjeçarja nga Elbasani u shpëtua nga punonjësit e policisë në pikën kufitare të Morinës në Kukës. E mitura me iniciale E.Z. do të shfrytë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama