Rezultate te kerkimit per termin: +Albert +Einstein +College

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.078Z

Pasojat e renda te seksit oral

Transmetuar me 27082016 - 1000 Seksi oral eshte padiskutim nje prej kenaqesive me te medha ne shtrat per shkak se eksiton dhe pelqehet nga shume njerez Por nje studim amerikan i Albert Einstein College of Medicine ne New York i pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.503Z

Për të gjithe ju që jeni mëngjarashë, disa fakte interesante

13 gushti është Dita ndërkombëtare e mëngjarashëve. Kush është i tillë nuk e ka të lehtë – por ka edhe të mira po te jesh mëngjarash. Kush është mëngjarash nuk e ka të lehtë. Blloqet me spirale teli u vrasin dorën kur shkruajne, dhe në makinë marshi apo pajisjet e tjera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.733Z

Infermieret: “Po na rrahin pacientët, se nuk ka ilaçe në QSUT”

Autori i Lajmit: Lili Saraci Pacientët e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, aktualisht vuajnë mungesën e ilaçeve në çdo pavijon të spitalit. Në një prononcim për gazetën “Ballkan”, kryeinfermierja e urgjencës së fëmijëve, pra në pavijonin e pediatrisë, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.404Z

Kush është lobisti i Bashës, Nick Muzin?

Nicolas Muzin, njeriu që u pagua për të lobuar dhe mbështetur Partinë Demokratike të Shqipërisë në Shtetet e Bashkuara, është një ish-këshilltar strategjik i senatorit Ted Cruz gjatë fushatës së tij për president dhe një person mjaft aktiv në qarqet hebreje republikane në Shtetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.929Z

Avantazhet e të majtës

Nëse një djathtosh nuk ka provuar kurrë të shkruajë, të përdorë një pirun apo qoftë edhe të hapë një derë me dorën e majtë nuk është në gjendje të kuptojë: jeta e mëngjarashëve, të detyruar të jetojnë në një botë të projektuar për njerëzit që punojnë me të djathtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.941Z

Çfarë ka ndodhur më 2 prill?

1453 – Sulltani osman Mehmed II fillon rrethimin e Kostandinopojës dhe e pushton atë në 29 maj. Marrja e Kostandinopojës (dhe dy territoreve të tjera bizantine të shkëputura shpejt pas kësaj) shënoi fundin e Perandorisë Romake, shtet perandorak që kishte zgjatur për gati 1500 vjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.105Z

Çfarë ka ndodhur më 2 prill: Nga rrethimi i Kostandinopojës te takimi i Enverit me Stalinit

Histori/ Çfarë ka ndodhur më 2 prill Astrit Lulushi 1453 – Sulltani osman Mehmed II fillon rrethimin e Kostandinopojës dhe e pushton atë në 29 maj. Marrja e Kostandinopojës (dhe dy territoreve të tjera bizantine të shkëputura shpejt pas kësaj) shënoi fundin e Perandorisë Romake, s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama