Rezultate te kerkimit per termin: +Alberto +Zangrillo

Total: 10
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.590Z

Agresori Berluskonit: Ndjese per aktin burracak

Masimo Tartalja, njeriu i arrestuar diten e diele, pas goditjes ndaj kryeministrit Silvio Berluskoni, ka derguar nje leter kryeministrit italian, ku i kerkon ndjese per “aktin burracak”. Nderkaq Berluskoni sipas doktorit personal te tij do te mbetet edhe 36 ore te tjera nen ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.433Z

Itali, pritet të dalë nga spitali kryeministri Berlusconi

Kryeministri italian Silvio Berlusconi pritet të dalë nga spitali gjatë orëve të pasdites së sotme. Ai ndodhet në spitalin San Raffaele, që prej ditës së dielë, ndërsa i është rekomanduar që të mos ndërmarë aktivitete impenjative për të paktën dy javë. Lajmi është pohuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.591Z

Sulmi ndaj Berluskonit, agresori kërkon ndjesë

MILANO- Kryeministri Italian Silvio Berluskoni do të qëndrojë në spital të paktën dhe për dy ditët e ardhshme, pas sulmit të së dielës që i theu hundën, kanë thënë mjekët. Kryeministri italian Silvio Berluskoni, i cili u godit në fytyrë me një statujë prej hekuri, ka gjasa të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.600Z

Itali, agresori Targlia i kërkon falje Berlusconit

Massimo Tartaglia, personi që u arrestua ditën e dielë, pas goditjes ndaj kryeministrit Silvio Berluskoni, ka dërguar një letër kryeministrit italian, ku i kërkon ndjesë për "aktin burracak". "Zoti Berlusconi unë ju kërkoj ndjesë për aktin tim burracak dhe shumë fyes k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.533Z

Itali, kryeministri Silvio Berluskoni le spitalin

MILANO- Kryeministri italian Silvio Berluskoni la sot paradite spitalin San Rafaele ku ndodhej i shtruar që prej të dielës pas sulmit në sheshin Duomo të Milanos. Mediat italiane bëjnë të ditur se Berluskoni është shfaqur i qeshur dhe ka përshëndetur gazetarët me dorë. Në fytyrën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.504Z

Berluskoni në spital, javën e ardhshme ndërhyrje në zemër

Dy ditë pas problemeve të forta në zemër që çuan në shtrimin e ish-Kryeministrit të Italisë, Silvio Berluskoni, në spital, mjekët kanë vendosur ta operojnë në zemër. Ndërhyrja do të kryhet javën e ardhshme për ti zëvendësuar një valvul të dëmtuar në aortën e zemrës. Mjekë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.630Z

Sulmuesi i Berlusconit krkon falje

Personi, i cili ja theu hundn dhe dhmbt kryeministrit t Italis, Silvio Berlusconit, duke e goditur at n fytyr me nj suvenir, i ka krkuar falje kryeministrit t Italis pr aktin e tij t ngutshm dhe qyqar, ka deklaruar avokati i sulmuesit. Berlusconi kaloi edhe natn e dyt n spital, pas sulmit t s diels

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama