Rezultate te kerkimit per termin: +Albi +Nako

Meta: total 98 / total_found 98 / time 0.000 / keyword[0] albi / docs[0] 937 / hits[0] 1633 / keyword[1] nako / docs[1] 878 / hits[1] 1541 /
Klaudia Pepa shpjegon pse e quajti Albi Nakon vëllai i madh
  • 2017-09-25

Klaudia Pepa shpjegon pse e quajti Albi Nakon vëllai i madh

Pasi u kritukua më së shumti nga publiku, kryesisht nga fansat e saj, balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa jep shpjegimin e  radhës. Balerina mori kritika të ashpra në rrjete sociale për shkak të videomesazhit që i dedikohej ish -bashkëshortit Albi Nako, të cilin e quajti ‘v

No Pic available
  • 2017-09-22

Një fëmijë ndau çiftin e famshëm Albi Nako dhe Klaudia Pepa

 Ndarja e çiftit të famshëm të showbizit, Albi Nako dhe Klaudia Pepa kaloi jo pa zhurmë në media. Publiku që i adhuronte nuk nguroi të paragjykonte, madje edhe të akuzonte balerinën shqiptare si shkaktare të ndarjes. Por koregrafi Albi Nako ka vendosur të thyejë heshtjen për kët

No Pic available
  • 2017-08-23

Guxon Klaudia Pepa, pozon nudo

Balerina e famshme Klaudia Pepa di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen. Bukuroshja, e cila ka pak kohë që është ndarë nga koreografi Albi Nako, është shumë aktive në rrjetet sociale dhe gjithmonë shfaqet shumë provokuese. Këtë herë ajo ka guxuar shumë pas publikimit të disa fot

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

No Pic available
  • 2017-07-01

Albi Nako dhe Klaudia Pepa konfirmojnë ndarjen: Nuk jemi bashkë prej një viti

Historia e dashurisë midis koreografit Albi Nako dhe balerinës Klaudia Pepa ka marrë fund. Lajmi është konfirmuar për revistën Class nga vetë çifti i njohur të cilët kanë deklaruar se prej një viti nuk janë më bashkë. Sipas tyre, shkaku se përse i kanë dhënë fund martesës ësht

No Pic available
  • 2017-01-03

Albi Nako tregon për sëmundjen: Po kurohem prej 4 vitesh/ VIDEO

Koreografi Albi Nako vjen në një rrëfim të sinqertë për emisionin “Adam” të gazetares Denisa Çerma të transmetuar pak ditë më parë në “Channel One”. Ai tregon për një sëmundje të tendinave të kockave që e ka prekur prej 4 vitesh sa ka momente kur arrin të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama