Rezultate te kerkimit per termin: +Albi +Nako

Meta: total 98 / total_found 98 / time 0.000 / keyword[0] albi / docs[0] 937 / hits[0] 1633 / keyword[1] nako / docs[1] 878 / hits[1] 1541 /
No Pic available
  • 2011-11-28

Ritmet spanjolle pushtojne "Kenget e Shekullit"

Spektakli "kenget e Shekullit" u rikthyen kete te shtune nen ritmet latine te sambes, flamengos dhe rumbes. Nata spanjolle ndezi Teatrin e Tv Klan dhe mbajti te mberthyer mijera teleshikues. Gjate kesaj nate publiku shqiptar admiroi dhe duartrokiti me shume entuziazem zerat e muzikes shqiptare per k

No Pic available
  • 2011-11-22

Kenget e Shekullit sjellin perlat e muzikes se kinematografise

Udhetimi i "Kengeve te Shekullit", kete jave, mberriti ne Tv Klan ne mbremjen e se dieles, me muziken me te bukur te filmave qe kane lene gjurme te pashlyeshme ne historine e kinematografise boterore. Kengetareve te njohur shqiptare, te cilet jane ngjitur ne skenen e ketij spektakli edhe ne net te t

No Pic available
  • 2011-11-02

14 cmime ne mbremjen gala te cmimeve KULT 2011

Per te shtatin vit radhazi Akademia KULT organizon ndarjen e cmimeve ne te gjitha fushat e artit. 14 fitues dolen nga nominimet duke marre kupen e cmimit KULT 2011 ne 12 kategori te artit si dhe 2 cmime speciale per dy prurje te vecanta gjate vitit 2010. Tashme kthyer ne nje tradite per te kurorezua

No Pic available
  • 2011-10-31

Nata latine ndez skenen tek "Kenget e Shekullit"

Super spektakli "Kenget e Shekullit" shenoi nje tjeter sukses te jashtezakonshem mbremjen e se shtunes ne Teatrin e Televizionit "Klan". Nata latine solli ritmet magjike dhe pasionante te nje muzike qe ka me shume se njeqind vjet qe kendohet dhe adhurohet ne te gjitha kontinentet. Kengetaret shqipta

No Pic available
  • 2011-10-24

Perlat e muzikes ruse celen suksesshem "100 Kenget e Shekullit" Izaura Ndoj

"100 Kenget e Shekullit " kane startuar nen magjine e perlave te fondit te arte rus, ku qindra spektator dhe mijera teleshikues jane mahnitur nga tingujt e muzikes qe i dhane jete ketij spektakli gjigant. Spektakli muzikor "100 Kenget e Shekullit" u rikthye te shtunen ne mbremje ne ekranin Kombetar

No Pic available
  • 2011-04-06

Fituesit e specializimeve te Mjekësia

06/04/2011  Të përzgjedhurit për 33 specialitetet e ndryshme mjekësore Shpallen zyrtarisht kandidatët fitues që do të ndjekin programin e specializimeve në Fakultetin e Mjekësisë. Pas zhurmës së bërë nga studentët, po ashtu dhe nga stafet akademike mbi procedurat e kryerjes

No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama