Rezultate te kerkimit per termin: +Albi +Nako

Total: 90
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.800Z

Albi Nako, nje rrefim per veten, jeten, dashurine dhe... dasmen Albina Gjergji

Emri i tij eshte shume i njohur nga publiku shqiptar, jo vetem per faktin se eshte i biri i nje prej Mjeshterve te baletit, por edhe per talentin e tij te padiskutueshem. Megjithate, sipas koreografit, Albi Nako talent nuk lind, por behesh. Keshtu e shpjegon edhe lidhjen e tij te forte me profesioni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.470Z

Balerinët, Albi Nako dhe Klaudia Pepa martohen tek e “Diela Shqiptare”

TIRANE-Një martesë televizive është shënuar sot në emisionin “E diela Shqiptare” e drejtuar nga Ardit Gjebrea. Cifti ka qenë kryebalerini i spektaklit Albi Nako dhe balerina e prezantuese krah Gjebreas, Klaudia Pepa. Në një kopsht si në p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.317Z

Albi Nako pushon balerinin pas intervistës në televizionin konkurent

Balerini Graciano Tagani që u bë i njohur pas pjesëmarrjes në reality show, Big Brother ka disa kohë që është pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos. Një intervistë e tij në emisionin Pop Culture duket se nuk është pritur mirë nga koreografi. Gracionos iu bënë disa pyetje matema

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.111Z

Fjalët e Albi Nakos gjatë spektaklit, Labi: Njerëzit e dinë se kush jam

Transmetuar më 09.12.2015 - 12:37 PUBLICITET Prezantuesi nga Kosova, Labinot Gashi e ka gjetur veten në një pozicion jo shumë të këndshëm mbrëmjen e së hënës në spektaklin “Dance Wit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.068Z

Albi Nako: Kengetaret tona hidhen si majmune e sperdridhen si lavjerrese Ilda Lumani

Gjinia e baletit eshte nje nga me te bukurat, impenjativet dhe fatkeqesisht me jeteshkurtrat ne boten e artit. Nje performance mirepritet, pelqehet, duartrokitet, komplimentohet, por pastaj vijon puna per koreografine e radhes dhe kenaqesia e saj i le vendin nje tjeter projekti. Kete ndjesi e ndan m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.547Z

Deklarata e ëmbël e Albi Nakos për Klaudia Pepën

Transmetuar më 01.02.2015 - 15:59 Prej disa kohësh bashkëshortja e tij është përfshirë në spektaklin e talenteve në Itali “Amici” dhe malli bën të vetën. Balerini dhe koreografi Albi Nako ka vizituar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.383Z

Albi dhe Klaudia ndajnë një puthje pasionante në skenë

Programi mjaft i dashur për publikun shqiptar, Dance Ëith Me u rikthye këtë të hënë në Televizionin Klan. Në këtë spektakël televiziv nuk munguan surprizat, ku një prej tyre ishte dhe balerina e famshme Klaudia Pepa. E veshur sensuale ajo  performoi disa këngë të Beyonce, por momen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama