Rezultate te kerkimit per termin: +Albi +Nako

Meta: total 98 / total_found 98 / time 0.000 / keyword[0] albi / docs[0] 937 / hits[0] 1633 / keyword[1] nako / docs[1] 878 / hits[1] 1541 /
Surprizat e finales se
  • 2008-11-23

Surprizat e finales se "Kenga Magjike"

Dhjete vjet "Kenga Magjike", dhjete vjet televizioni "Klan". Gjithcka ka nisur plot sharm ne maratonen e neteve te "Kenges magjike", ashtu sikurse ne edicionin e dhjete viteve me pare, ku gjithcka ne forme e permbajtje u ideua per te qene e tille. Deri pak minuta pas mesnate u zhvillua rezymeja e cm

  • 2008-11-07

"The SHBLSH": Cfare do te bejme ne Klan

Tashme shqiptaret mund te kene nje program te vertete humori. Ne ambientet e Televizionit Kombetar Klan kane nisur prej disa ditesh audicionet per pranimin e aktoreve te rinj ne nje produksion gjigant te ketij televizioni, qe pritet te jete shume shpejt ne ekran. Nderkohe kane nisur njekohesisht edh

  • 2008-10-13

"E diela shqiptare" hyn dhe ne kujtime

Ne ekranin e Televizionit Kombetar Klan, e diela e shqiptareve ka marre tashme formen e vertete. Nga java ne jave shfaqja shumedimensionale e drejtuar nga Ardit Gjebrea po ecen me ritmin e nje show, qe e kishte garantuar suksesin qysh ne fillim dhe qe kurrsesi nuk mund t'i zhgenjente shqiptaret. Sur

No Pic available
  • 2008-10-10

“Carmina Burana”, suksesi në optikën e koreografisë shqiptare

Nga Albert Janku Prej kohësh Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit mirëpret krijues të ndryshëm, ndër ta koreografë të rinj, për të vënë në skenë krijimet e tyre, për të afirmuar talentin dhe personalitetin artistik. Arian Sukniqi për të dytën herë debuton në skenën e këtij te

No Pic available
  • 2008-09-10

Lista zyrtare të fituesve në rrethe

Botohen emrat edhe për universitetin Politeknik dhe Bujqësor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin DoçajAldo Fuat GuriAlfred Rakip NdregjoniAndi Sokol BejkoAndon Anesti SpiroAndrit Hafiz ElezajAnisa Feim OsmënaAnisa Përparim VeshiAnx

No Pic available
  • 2008-09-09

Fituesit e Fakulteteve

UNIVERSITETI I TIRANËS 001:Histori Faqe 1 Rend R.Deg ID Emri - Atësia - Mbiemri Rrethi Mes D1 D2 Z1 Z2 Pikë Pr. Shënime 1 0815498 Iva Armand Balza Elbasan 9.97 9.74 8.78 9.68 9.51 6,483.30 9 Fitues: Drejtësi, Pref. 1 2 0827405 Esjona Mehmet Jahaj Lushnje 9.40 9.58 8.50 9.34 9.51 6,297.70 9 Fitu

No Pic available
  • 2008-03-15

Ami: Sekreti im? Jam origjinale!

Amarda Toska, e quajtur ndryshe Ami, është një prej këndpamjeve më simpatike dhe tërheqëse të "Portokallisë". Portreti dhe sharmi i saj është pjesë e pandashme e spektaklit të njohur të humorit. Nuk ka bërë gjëra të jashtëzakonshme në 5 vjet, thjesht ka shfaqur vetveten pa asnjë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama