Rezultate te kerkimit per termin: +Albi +Nako

Meta: total 98 / total_found 98 / time 0.000 / keyword[0] albi / docs[0] 937 / hits[0] 1633 / keyword[1] nako / docs[1] 878 / hits[1] 1541 /
No Pic available
  • 2016-12-31

VITI I RI/ farë do të shikoni në ekranet kryesore gjatë ditëve të festave

Këtë vit do të jetë më e vështirë të vendosim se në cilin ekran duhet të stacionohemi. Stafet e katër televizoneve kryesore shqiptare, janë përkushtuar maksimalisht për të vjedhur sa më shumë teleshikues e konkurrenca është e fortë. Vizion Plus, Klan, TVSH e Top Channel si kulmin

Nard Ndoka: Si e mbaja në ajër Gretën, çfarë më tha Jozefina dhe (një intervistë për të mos u humbur)
  • 2016-12-24

Nard Ndoka: Si e mbaja në ajër Gretën, çfarë më tha Jozefina dhe (një intervistë për të mos u humbur)

Një stinë ndryshe kjo për politikanin e famshëm Nard Ndoka, i cili ngritjen e zërit opozitar në Kuvend e zëvendësoi me ngritjen e balerinave në ajër, në padjeshkat që, për çudinë e të gjithëve, arriti ti realizonte si duhet. Spektakli Dance with me ka shpallur fituesit e tij, Re

Ja çfarë thotë Renato Mekolli pas fitores në Dance With Me
  • 2016-12-21

Ja çfarë thotë Renato Mekolli pas fitores në Dance With Me

Një ditë pas fitores së spektaklit të kërcimit Dance With Me masterchefi Renato Mekolli ka shprehur gëzimin e tij për këtë arritje në Instagram. Ndër të tjera ai thekson se ishte bukur të ishe pjesë e Dance With Me dhe gjithashtu se kënaqësinë në jetë e merr nga gjërat që nuk e

Mendimi për partneren? Albi Nako e përmbledh vetëm me një fjalë
  • 2016-11-18

Mendimi për partneren? Albi Nako e përmbledh vetëm me një fjalë

Transmetuar më 17.11.2016 - 20:36 Albi Nako dhe Klaudia Pepa janë një shembull dashurie, që i mbijeton distancës së largët. Klaudia ka ndërtuar një karrierë të suksesshme në Itali dhe i duhet të qëndrojë atje

Albi dhe Klaudia ndajnë një puthje pasionante në skenë
  • 2016-09-13

Albi dhe Klaudia ndajnë një puthje pasionante në skenë

Programi mjaft i dashur për publikun shqiptar, Dance Ëith Me u rikthye këtë të hënë në Televizionin Klan. Në këtë spektakël televiziv nuk munguan surprizat, ku një prej tyre ishte dhe balerina e famshme Klaudia Pepa. E veshur sensuale ajo  performoi disa këngë të Beyonce, por momen

Njëra brune e tjetra bionde, njihuni me dy balerinat e emisionit “Stop” |FOTO
  • 2016-01-11

Njëra brune e tjetra bionde, njihuni me dy balerinat e emisionit “Stop” |FOTO

Transmetuar më 11.01.2016 - 10:14 Njëra brune dhe tjetra bjonde. Nuk janë velina siç jemi mësuar t’i shikojmë deri tani në emisione të ngjashme, por balerina profesioniste. Alba Hoxha 20 vjeçe dhe Ensa Llaci 21 vjeçe

Njihuni me dy balerinat e emisionit STOP
  • 2016-01-08

Njihuni me dy balerinat e emisionit STOP

Alba Hoxha, 20 vjeç Njëra brune dhe tjetra bionde. Nuk janë velina siç jemi mësuar ti shikojmë deri tani në emisione të ngjashme, por balerina profesioniste. Alba Hoxha 20vjeç dhe Ensa Llaci 21vjeç janë dy bukuroshett sexy që do të shoqërojnë çdo mbrëmje dyshen simpatike, Sajmir Kod

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama