Rezultate te kerkimit per termin: +Albi +Nako

Meta: total 98 / total_found 98 / time 0.000 / keyword[0] albi / docs[0] 937 / hits[0] 1633 / keyword[1] nako / docs[1] 878 / hits[1] 1541 /
Albëria dhe Veseli triumfojnë në ‘Dance with me 2’
  • 2015-12-22

Albëria dhe Veseli triumfojnë në ‘Dance with me 2’

Albëria dhe Veseli janë çifti triumfues i edicionit të dytë të spektaklit të kërcimit "Dance ëith me", kurse Ingrit Gjoni dhe Herioni janë fitues të kupës së argjentë si performuesit më të mirë. Finalja

Albi Nako: Stine është pak i trazuar, por vazhdon në “Dance with me”
  • 2015-12-13

Albi Nako: Stine është pak i trazuar, por vazhdon në “Dance with me”

Transmetuar më 13.12.2015 - 10:32 PUBLICITET Pas konfliktit me Flori Mumajesin, u përfol se Stine do të tërhiqej nga spektakli “Dance with me”, megjithatë shfaqja e tij në spektaklin e së hÃ

Fjalët e Albi Nakos gjatë spektaklit, Labi: Njerëzit e dinë se kush jam
  • 2015-12-09

Fjalët e Albi Nakos gjatë spektaklit, Labi: Njerëzit e dinë se kush jam

Transmetuar më 09.12.2015 - 12:37 PUBLICITET Prezantuesi nga Kosova, Labinot Gashi e ka gjetur veten në një pozicion jo shumë të këndshëm mbrëmjen e së hënës në spektaklin “Dance Wit

Puthja e Stines, Roza: Gjithçka do e zbuloj në finale
  • 2015-11-25

Puthja e Stines, Roza: Gjithçka do e zbuloj në finale

Transmetuar më 25.11.2015 - 08:23 Në spektaklin e të hënës së “Dance with me”, Stine i dhuroi një puthje Roza Latit në fund të kërcimit. Kaq mjaftoi që mediat rozë të shkruajnë për një rikthim nÃ

Kult 2015 / Akademia Kult ndan 13 çmimet prestigjoze dhe 2 speciale në emër të artit të vërtetë
  • 2015-11-08

Kult 2015 / Akademia Kult ndan 13 çmimet prestigjoze dhe 2 speciale në emër të artit të vërtetë

"Dy personalitete si Moikom Zeqo dhe Spartak Ngjela u nderuan nga drejtori i Akademisë Ylli Sula me çmimet speciale të Kult 2015".TIRANË, 8 Nëntor / ATSH / Klajdi Musabelliu / - Puna 1 vjeçare e artistëve të të gjitha zhanerave u kurorëzua sot gjatë mbrëmjes gala të ndarjes së Çmimeve

Format trupore, Rozana Radi: Kam harru që ekziston buka, mos bëni gam gam |FOTO
  • 2015-09-16

Format trupore, Rozana Radi: Kam harru që ekziston buka, mos bëni gam gam |FOTO

Transmetuar më 16.09.2015 - 11:15 E konsoliduar në botën muzikore sa prej zërit edhe prej performancave skenike, tashmë i kushton një vëmendje të veçantë pamjes së saj të jashtme. Këngëtarja Rozana Radi reagon n

Klaudia Pepa nis pushimet, tregon linjat në plazhet e jugut |FOTO
  • 2015-07-09

Klaudia Pepa nis pushimet, tregon linjat në plazhet e jugut |FOTO

Transmetuar më 09.07.2015 - 14:25 Pak kohë më parë ajo përmbylli një eksperiencë të suksesshme televizive në spektaklin italian të talenteve “Amici”, ku ndonëse nuk fitoi u rendit e dyta dhe u ftua të jetë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama