Rezultate te kerkimit per termin: +Albi +Nako

Meta: total 98 / total_found 98 / time 0.000 / keyword[0] albi / docs[0] 937 / hits[0] 1633 / keyword[1] nako / docs[1] 878 / hits[1] 1541 /
Pas “Amici”, Klaudia Pepa dhe Albi Nako në momente romantike |FOTO
  • 2015-06-08

Pas “Amici”, Klaudia Pepa dhe Albi Nako në momente romantike |FOTO

Transmetuar më 08.06.2015 - 15:55 Ajo sapo mbylli një eksperiencë televizive në spektaklin italian të talenteve “Amici” dhe tashmë Klaudia Pepa ka rifituar kohën e lirë. Ndonëse nuk mundi të fitojë sfidën

Sonte sprova e Klaudia Pepës në Amici
  • 2015-05-31

Sonte sprova e Klaudia Pepës në Amici

Transmetuar më 30.05.2015 - 19:58 Balerina shqiptare Klaudia Pepa pritet të përballet sot me sfidën e fundit e cila do ta kualifikojë drejt finales së spektaklit “Amici” të Maria De Filippit. Dhjetëra artistë shqiptar

Albi Nako: Krismën e Klaudias do e dëgjoni në 5 qershor
  • 2015-05-27

Albi Nako: Krismën e Klaudias do e dëgjoni në 5 qershor

Transmetuar më 26.05.2015 - 21:24 Balerini Albi Nako duket se është përfshirë me gjithë forcën e tij në garën që bashkëshortja e tij, Klaudia Pepa po ndjek prej disa muajsh në realiti shoun italian Amici të Maria De F

Albi Nako: Krismën e Klaudias do e dëgjoni në 5 qershor
  • 2015-05-27

Albi Nako: Krismën e Klaudias do e dëgjoni në 5 qershor

Balerini Albi Nako duket se është përfshirë me gjithë forcën e tij në garën që bashkëshortja e tij, Klaudia Pepa po ndjek prej disa muajsh në realiti shoun italian Amici të Maria De Filipi. I bindur në talentin e Klaudias, Albi nuk ngu

Albi Nako: Klaudia Pepa, ti e ç’virgjëron me shikim...
  • 2015-05-14

Albi Nako: Klaudia Pepa, ti e ç’virgjëron me shikim...

Transmetuar më 13.05.2015 - 19:22 Balerini Albi Nako duket se nuk i a rezistuar dot tundimit të dedikojë një mesazh ndaj bashkëshortes, Klaudia Pepa, e cila garon për çmimin e spektaklit Amici të Maria De Filipi. Por duket se pas

Shën Valentin, Klaudia Pepa deklaratë dashurie për Albi Nakon |FOTO
  • 2015-02-14

Shën Valentin, Klaudia Pepa deklaratë dashurie për Albi Nakon |FOTO

Transmetuar më 14.02.2015 - 10:21 Ka mjaftuar një fjalë për ti thënë atë që ndien në këtë ditë kur zemrat e gjithë të dashuruarve janë të mbushura plot. Balerina Klaudia Pepa me rastin e Shën Valentinit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama