Rezultate te kerkimit per termin: +Albi +Nako

Meta: total 98 / total_found 98 / time 0.000 / keyword[0] albi / docs[0] 937 / hits[0] 1633 / keyword[1] nako / docs[1] 878 / hits[1] 1541 /
Albi Nako në Itali për Shën Valentin? |FOTO
  • 2015-02-12

Albi Nako në Itali për Shën Valentin? |FOTO

Transmetuar më 11.02.2015 - 18:10 Balerini i trupës së baletit të televizionit Klan, është nisur drejt Italisë për të ndjekur nga afër jo vetëm garën e bashkëshortes së tij në spektaklin “Amici”, por

Puthje dhe dedikim për Albin, ja ç’shkruan Klaudia Pepa |FOTO
  • 2015-02-12

Puthje dhe dedikim për Albin, ja ç’shkruan Klaudia Pepa |FOTO

Transmetuar më 12.02.2015 - 15:50 Ata janë në fillimet e martesës së tyre, ndonëse kanë një lidhje disa vjeçare, por me sa duket largësia i ka rritur ndjenjat. Klaudia Pepa është lumturuar së tepërmi nga vizita

Klaudia Pepa, një ‘kafshë’ në skenë! |FOTO |VIDEO
  • 2015-02-08

Klaudia Pepa, një ‘kafshë’ në skenë! |FOTO |VIDEO

Transmetuar më 07.02.2015 - 17:56 Balerina Klaudia Pepa e cila po garon në edicionin e 14-të të “Amici” në Itali, ka marrë sot komplimentet maksimale nga juria për performancën e saj. Menjëherë pas sfidës sÃ

Klaudia Pepa fotografohet tërësisht e zhveshur |FOTO
  • 2015-02-06

Klaudia Pepa fotografohet tërësisht e zhveshur |FOTO

Transmetuar më 05.02.2015 - 21:07 Mënyra e saj e kërcimit tërhoqi vëmendjen e gjithë publikut shqiptar dhe pikërisht prej talentit ajo u bë balerina e parë e televizionit “Klan”. Klaudia Pepa, bashkëshortja e ba

Klaudia Pepa fotografohet tërësisht e zhveshur (Foto +18)
  • 2015-02-06

Klaudia Pepa fotografohet tërësisht e zhveshur (Foto +18)

Mënyra e saj e kërcimit tërhoqi vëmendjen e gjithë publikut shqiptar dhe pikërisht prej talentit ajo u bë balerina e parë e televizionit “Klan”. Klaudia Pepa, bashkëshortja e balerinit dhe koreografit Albi Nako, ka provokuar jo pak, teksa mbr

Deklarata e ëmbël e Albi Nakos për Klaudia Pepën
  • 2015-02-01

Deklarata e ëmbël e Albi Nakos për Klaudia Pepën

Transmetuar më 01.02.2015 - 15:59 Prej disa kohësh bashkëshortja e tij është përfshirë në spektaklin e talenteve në Itali “Amici” dhe malli bën të vetën. Balerini dhe koreografi Albi Nako ka vizituar në

Dance with me mbreme fituan Astriti dhe Ilda
  • 2014-11-04

Dance with me mbreme fituan Astriti dhe Ilda

0 brbr brbrMbremja e se henes ishte magjike per fituesit e trofeut Astrit Hafizi dhe Ilda Bejleribrbr brbrAshtu si dhe netet e tjera te spektaklit Dance with me edhe nata e gjashte e tij dhuroi nje super show me personazhet konkurues ku secili prej tyre arriti te jape me te miren ne zhanrin qe kore

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama