Rezultate te kerkimit per termin: +Albi +Nako

Meta: total 98 / total_found 98 / time 0.000 / keyword[0] albi / docs[0] 937 / hits[0] 1633 / keyword[1] nako / docs[1] 878 / hits[1] 1541 /
Dance with me Xhensila dhe Elgiti fituesit e mbremjes
  • 2014-10-21

Dance with me Xhensila dhe Elgiti fituesit e mbremjes

0 brbr brbrDance with me ka kulmuar ne naten e katert ne Teatrin e Tv Klan me nje mbremje spektakolare ku emocioni performancat artistet konkurente juria profesioniste prezantimi i Alketa Vejsiut dhe kurimi ne perfeksion i cdo detaji nga regjisorja Vera Grabocka sollen nje nate te paharrueshme n

Albi Nako Balerinet e Tv Klan do ti kishte zili cdo televizion
  • 2014-10-17

Albi Nako Balerinet e Tv Klan do ti kishte zili cdo televizion

0 brbr brbrAi eshte nje nga koreografet me te mire ne vend Autor i qindra numrave koreografike si balerin profesionist dhe koreograf Albi Nako tashme eshte nje emer i afirmuar ne baletin modern shqiptar Te gjitha kericmet ne spektaklet e Tv Klan mbajne firmen e e tij I biri i korografit Llaqi Nako

Dance with me rekord audience ne naten e dyte
  • 2014-10-07

Dance with me rekord audience ne naten e dyte

0 brbr brbrDance with me erdhi dhe kete te hene me performanca magjepsese dhe emocionet e gares ne Teatrin e Tv Klan Ky superspektakel patente e gjigandit Endemol ftoi serish ne kercim jo vetem personazhet e njohur pjese e kastit te saj por dhe mijera shikues nga ekranibrbr brbrNe kete nate te dyte

No Pic available
  • 2014-10-06

Nora Istrefi: Dua të kem një fëmijë

TIRANE-  Nora Istrefi është një vajzë që flet ngadalë, me zë të ulët, e qetë dhe që merr kohë përpara se të kthejë një përgjigje. Duket femër e matur dhe e vetëdijshme për pamjen dhe suksesin q&e

No Pic available
  • 2014-10-06

Nora Istrefi: Dua të kem një fëmijë

TIRANE-  Nora Istrefi është një vajzë që flet ngadalë, me zë të ulët, e qetë dhe që merr kohë përpara se të kthejë një përgjigje. Duket femër e matur dhe e vetëdijshme për pamjen dhe suksesin që ka. Megjithëkëtë për asnjë arsye nuk i bën bisht punës. Ushtrohet në sallë

Sabri Fejzullahu, 70 – vjeçari që i jep jetë kërcimit
  • 2014-10-02

Sabri Fejzullahu, 70 – vjeçari që i jep jetë kërcimit

Është hera e parë që provon të kërcejë, por performanca e tij e parë në “Dance with me”, bëri që të shkëlqejë së bashku me partenren Rozana Radi. Fejzullahu pas natës së parë të kërcimit

Rozana Radi tregon talentin ne kercim
  • 2014-10-01

Rozana Radi tregon talentin ne kercim

0 brbr brbrRozana Radi e njohur per publikun e gjere si aktore dhe kengetare rrefen eksperiencen e saj ne Klan si kercimtare Naten e pare te superspektaklit Dance with me ajo se bashku me partnerin Sabri Fejzullahu u vleresuan si cifti me i mirebrbr brbrSipas kengetares Radi cmimi i pare sigurisht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama