Rezultate te kerkimit per termin: +Albi +Nako

Total: 90
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.165Z

Mendimi për partneren? Albi Nako e përmbledh vetëm me një fjalë

Transmetuar më 17.11.2016 - 20:36 Albi Nako dhe Klaudia Pepa janë një shembull dashurie, që i mbijeton distancës së largët. Klaudia ka ndërtuar një karrierë të suksesshme në Itali dhe i duhet të qëndrojë atje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.998Z

Albi Nako dhe Klaudia Pepa konfirmojnë ndarjen: Nuk jemi bashkë prej një viti

Historia e dashurisë midis koreografit Albi Nako dhe balerinës Klaudia Pepa ka marrë fund. Lajmi është konfirmuar për revistën Class nga vetë çifti i njohur të cilët kanë deklaruar se prej një viti nuk janë më bashkë. Sipas tyre, shkaku se përse i kanë dhënë fund martesës ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.096Z

Zbulohet përse Albi Nako nuk u largua me Klaudia Pepën në Itali

Koreografi i njohur Albi Nako ka shijuar lidhjen e tij të balerisë me Klaudia Pepën derisa balerina zhvilloi karrierën në Itali. I ftuar në Xing me Ermalin ai ka rrëfyer rreth arsyes përse nuk iu bashkua rrugëtimit të saj që të dy të bëheshin të suksesshëm në tregun e huaj. Pas rrug

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.493Z

Albi Nako: Stine është pak i trazuar, por vazhdon në “Dance with me”

Transmetuar më 13.12.2015 - 10:32 PUBLICITET Pas konfliktit me Flori Mumajesin, u përfol se Stine do të tërhiqej nga spektakli “Dance with me”, megjithatë shfaqja e tij në spektaklin e së hÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.800Z

Albi Nako, nje rrefim per veten, jeten, dashurine dhe... dasmen Albina Gjergji

Emri i tij eshte shume i njohur nga publiku shqiptar, jo vetem per faktin se eshte i biri i nje prej Mjeshterve te baletit, por edhe per talentin e tij te padiskutueshem. Megjithate, sipas koreografit, Albi Nako talent nuk lind, por behesh. Keshtu e shpjegon edhe lidhjen e tij te forte me profesioni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.470Z

Balerinët, Albi Nako dhe Klaudia Pepa martohen tek e “Diela Shqiptare”

TIRANE-Një martesë televizive është shënuar sot në emisionin “E diela Shqiptare” e drejtuar nga Ardit Gjebrea. Cifti ka qenë kryebalerini i spektaklit Albi Nako dhe balerina e prezantuese krah Gjebreas, Klaudia Pepa. Në një kopsht si në p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.317Z

Albi Nako pushon balerinin pas intervistës në televizionin konkurent

Balerini Graciano Tagani që u bë i njohur pas pjesëmarrjes në reality show, Big Brother ka disa kohë që është pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos. Një intervistë e tij në emisionin Pop Culture duket se nuk është pritur mirë nga koreografi. Gracionos iu bënë disa pyetje matema

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama