Rezultate te kerkimit per termin: +Albi +Nako

Meta: total 98 / total_found 98 / time 0.000 / keyword[0] albi / docs[0] 937 / hits[0] 1633 / keyword[1] nako / docs[1] 878 / hits[1] 1541 /
No Pic available
  • 2013-07-13

Klaudia Pepa: Martesa me Albi Nakon, perralla ime me e bukur… Albina Gjergji

Ne nje kopsht si te Edenit, perkrah personit qe dashuron, e rrethuar me shume dashuri dhe veshtrime qe bekojne. E tille ka qene dita e marteses te dielen e shkuar per Klaudia Pepen, Prima-balerinen e tv Klan, e cila bashke me partnerin e saj, koreografin Albi Nako ne transmetim “Live” ne “E Di

Balerinët, Albi Nako dhe Klaudia Pepa martohen tek e “Diela Shqiptare”
  • 2013-07-07

Balerinët, Albi Nako dhe Klaudia Pepa martohen tek e “Diela Shqiptare”

TIRANE-Një martesë televizive është shënuar sot në emisionin “E diela Shqiptare” e drejtuar nga Ardit Gjebrea. Cifti ka qenë kryebalerini i spektaklit Albi Nako dhe balerina e prezantuese krah Gjebreas, Klaudia Pepa. Në një kopsht si në p

No Pic available
  • 2013-06-28

Artistet shqiptare: Berisha s'eshte thjesht nje lider, por nje fenomen

"Testi i fundit i nje lideri eshte qe ai te lere prapa tek te tjeret bindjen dhe vullnetin per te vazhduar perpara". Keshtu thoshte para 60 viteve, shkrimtari amerikan, gazetari dhe intelektuali, Walter Lippmann… E keshtu ka ndodhur edhe me rastin e largimit te Prof. Dr. Sali Berishes diten

No Pic available
  • 2013-04-29

Per ke do te votojne VIP-at?

TIRANE-Në prag të zgjedhjeve të 23 qershorit, ndërkohë që fushata elektorale tashmë ka nisur, kemi vendosur të zbulojmë preferencat e personazheve publike në politikë. Një vëzhgim në faqet sociale të liderëve të dy

Për kë do të votojnë VIP-at shqiptar?
  • 2013-04-28

Për kë do të votojnë VIP-at shqiptar?

Do të fitoj koalicioni i Partisë Socialiste apo ai i Partisë Demokratike në zgjedhjet parlamentare të vitit 2013 në Shqipëri, akoma nuk dihet. Por sipas mediave shqiptare, tashmë dihet se për kë do të votojnë persona të caktuar,

No Pic available
  • 2013-03-09

Albi Nako, nje rrefim per veten, jeten, dashurine dhe... dasmen Albina Gjergji

Emri i tij eshte shume i njohur nga publiku shqiptar, jo vetem per faktin se eshte i biri i nje prej Mjeshterve te baletit, por edhe per talentin e tij te padiskutueshem. Megjithate, sipas koreografit, Albi Nako talent nuk lind, por behesh. Keshtu e shpjegon edhe lidhjen e tij te forte me profesioni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama