Rezultate te kerkimit per termin: +Albi +Nako

Meta: total 98 / total_found 98 / time 0.000 / keyword[0] albi / docs[0] 937 / hits[0] 1633 / keyword[1] nako / docs[1] 878 / hits[1] 1541 /
Bebe-Bonusi nuk po vjen!
  • 2012-05-04

Bebe-Bonusi nuk po vjen!

Alba Nako , nënë e një djali 8-muajsh Entela Resuli Është vendosur në Qershor të vitit 2008 me vendim qeverie: çdo fëmijë që lindë do të marrë 5 mijë lekë të reja nga shteti. Kanë kaluar tashmë 4 vjet, por zor se gjen arsye të shëndosha për të thënë që ky vendim është zba

No Pic available
  • 2012-03-17

Albi Nako: Kengetaret tona hidhen si majmune e sperdridhen si lavjerrese Ilda Lumani

Gjinia e baletit eshte nje nga me te bukurat, impenjativet dhe fatkeqesisht me jeteshkurtrat ne boten e artit. Nje performance mirepritet, pelqehet, duartrokitet, komplimentohet, por pastaj vijon puna per koreografine e radhes dhe kenaqesia e saj i le vendin nje tjeter projekti. Kete ndjesi e ndan m

No Pic available
  • 2012-03-05

"X Factor Albania", show mbreselenes ne teatrin "Klan" Ilda Lumani

Ndricim, shkelqim, nje skene e teknologjise se fundit dhe nje show mbreselenes ka qene ajo e mbremshmja ne televizionin Klan. "X factor Albania" ka celur siparin e neteve "live". 16 konkurrente kane interpretuar hit-e boterore ne versione te reja, duke rrembyer duartrokitjet e publikut ne salle dhe

No Pic available
  • 2011-12-26

Perlat e muzikes amerikane ne naten e Krishtlindjeve ne Tv Klan Izaura Ndoj

"Kenget e Shekullit", dhe mijera teleshikues i festuan Krishtlindjet me naten e muzikes amerikane. Gjate kesaj mbremje i ftuar special ishte ambasadori amerikan Arvizu i cili u prit nga presidenti i Tv Klan, Aleksander Frangaj dhe pjesetare te tjere te stafit. Kenget e perzgjedhura ne kete nate ishi

No Pic available
  • 2011-12-19

Nata franceze sjell hitet e dashurise ne TV Klan

"Kenget e Shekullit", emocionet e shume brezave ne nje nate te vetme Superspektakli "Kenget e Shekullit" shenoi nje tjeter sukses te jashtezakonshem mbremjen e se shtunes ne Teatrin e Televizionit Klan. Kesaj here show muzikor ndali udhetimin tek perlat e muzikes franceze. Artistet me te suksesshem

No Pic available
  • 2011-12-12

Ritmet cigane ndezen te shtunen "Kenget e Shekullit" Izaura Ndoj

Muzika cigane ka triumfuar ne teatrin e Tv Klan, me kenget e saj me te zgjedhura dhe me te bukura ne vite. Ciganet mberriten ne Evrope afersisht qe ne vitin 1400, duke u bere qe atehere pjese e kultures te te gjitha shteteve dhe kombeve. Gjate nates cigane u kenduan kenge te ciganeve te Rusise, te H

No Pic available
  • 2011-12-05

Perlat e muzikes italiane te "Kenget e Shekullit"

Udhetimi i "Kengeve te Shekullit", kete jave, mberriti ne Tv Klan ne mbremjen e se dieles, me muziken me te bukur te vendit fqinje Italise. Kengetareve te njohur shqiptare, te cilet jane ngjitur ne skenen e ketij spektakli edhe ne net te tjera, si Kastriot Tusha, Altin Goci, Eranda Libohova, etj, ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama