Rezultate te kerkimit per termin: +Aldo +Baret

Total: 64
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.604Z

Kryeministri: Pse sna i hoqën vizat

Tiranë, 4 mars, NOA Update Ndërsa kreu i grupit parlamentar socialist, Gramoz Ruç, gjatë fjalës së tij në Kuvend e akuzoi qeverinë Berisha se nuk arriti të siguronte do heqjen e vizave me Bashkimin Evropian si vendet e tjera të Ballkanit Perëndimor, kryeministri ka reaguar menjëher

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.153Z

“Mandari i dytë, mandati i dorëzimit para drejtësisë të mafiozëve të politikës”

Zgjedhjet e 28 qershorit, të bekuara nga pjesëmarrja e qytetarëve dhe certifikimi i ndërkombëtarëveKryeministri Sali Berisha përsëri edhe njëherë se zgjedhjet e qershorit ishin më të mirat e zhvilluara ndonjëherë. Berisha theksoi se votën e lirë e bekuan qytetarët shqiptarë me pjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.562Z

Liberalizimi i vizave, Berisha: Vendimi, meritë e qeverisë

Kryeministri Sali Berisha deklaroi qe nga qarku i beratit ku ishte i pranishem ne inaugurimin e nje shkolle ne Lapardha, se liberalizmi i vizave per shqiperine eshte merite e aksionit kater vjeçare te qeverise ne luften kunder krimit dhe korrupsionit e sefundi edhe zhvillimit te zgjedhjeve te lira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.535Z

Berisha, Ramës: Ti, drejtuesi më i rrezikshëm i mafies në Evropë

Me tone po aq të ashpra sa ditët e mëparshme, Kryeministri Sali Berisha sulmoi dje kryesocialistin Edi Rama për lidhjet e tij me krimin dhe siguroi shqiptarët se qeveria që ai drejton do të angazhohet në një proces transparence të të gjitha lidhjeve të paligjshme. Sipas Berishës, kryeta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.458Z

Heineken zgjedh 15 fituesit qe do te ndjekin live nje nga ndeshjet gjysme finale te UEFA Champions League

Champion the Night eshte nje nga eventet me te rendesishme qe Heineken organizon cdo sezon futbollistik te UEFA Champions League Nje event ku Heineken feston se bashku me te gjithe konsumatoret ne nje mbremje me shume energji dhe plot surprizabr br Shorteu i mbajtur gjate mbremjes se djeshme perzg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.576Z

PD: Rama mos fyej institucionet, sepse do kesh fatin e plehrave

Deputetet e Partise Demokratike vijuan serisht sulmet dje ndaj kryetarit te Partise Socialiste, njekohesisht kryebashkiakut te Tiranes, Edi Rama. Ligjvenesit e selise blu theksuan se Rama perfaqeson lidhjen e fundit te krimit te organizuar ne vend me politiken dhe eshte i padenje per te drejtuar soc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.184Z

Vendimi, qeveria ngre Keshillin Ligjorper luften kunder mafias: Emergjente

Qeveria ngriti dje Keshillin Ligjor per luften kunder mafias ne vend. Lajmin e beri te ditur kryeministri Berisha, ne mbledhjen e radhes se qeverise. Sipas Berishes, lufta kunder mafias eshte emergjente dhe qeveria do te perdore te gjithe forcen e ekzekutivit ne kete lufte. Kryeministri theksoi se n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama