Rezultate te kerkimit per termin: +Aldo +Baret

Total: 64
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.599Z

Jozefina Topalli: PD do ta kthejë Shqipërinë në tokën e premtuar

Nënkryetarja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli hapi punimet e këtij Kuvendi duke shprehur falenderimet e saj për themeluesit e kësaj force politike dhe të gjithë kontribuesit në fitoren e çmuar të PD. Kryetarja e kuvendit e cilësoi mbajtjen e këtij Kongresi, si mbledhjen e fit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.342Z

Berisha: Rama kundër integrimit

Kryeministri Sali Berisha ka sulmuar kreun e PS-së Rama nga qyteti i Elbasanit duke deklaruar se kryesocialisti propagandon kundër Shqipërisë në Bashkimin Europian. " Rama po propagandon kundër Shqipërisë në Bashkimin Europian, por ai nuk do mund të pengojë dot integrimin", u sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.338Z

Berisha: Rama propagandon kundër Shqipërisë në BE

Kryeministri Sali Berisha ka sulmuar kreun e PS-së Rama nga qyteti i Elbasanit duke deklaruar se kryesocialisti propagandon kundër Shqipërisë në Bashkimin Europian. " Rama po propagandon kundër Shqipërisë në Bashkimin Europian, por ai nuk do mund të pengojë dot integrimin", u shpreh ai.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.917Z

Kuvendi Balla Mos u fshihni pas imunitetit

Seanca e sotme parlamentare eshte zhvilluar serish me debate mes deputeteve te dy kampeve politike me akuza dhe kunderakuza per korrupsion perfshirje ne afera dhe abuzime me detyren. Deputeti socialist Taulant Balla akuzoi deputetet demokrate se fshihen pas imunitetit dhe nuk shkojne n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.533Z

Berisha: Rama nuk pengon dot integrimin e Shqipërisë drejt BE-së

Elbasan, 1 dhjetor NOA Kryeministri, Sali Berisha ka akuzuar sërish sot kreun e opozitës, Edi Rama se po bën propagandë kundër Shqipërisë në BE. Berisha ka marrë pjesë në një konferencë të organizuar nga universiteti Aleksandër Xhuvani në Elbasan ku gjatë fjalës së tij nuk ka he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.604Z

Kryeministri: Pse sna i hoqën vizat

Tiranë, 4 mars, NOA Update Ndërsa kreu i grupit parlamentar socialist, Gramoz Ruç, gjatë fjalës së tij në Kuvend e akuzoi qeverinë Berisha se nuk arriti të siguronte do heqjen e vizave me Bashkimin Evropian si vendet e tjera të Ballkanit Perëndimor, kryeministri ka reaguar menjëher

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.153Z

“Mandari i dytë, mandati i dorëzimit para drejtësisë të mafiozëve të politikës”

Zgjedhjet e 28 qershorit, të bekuara nga pjesëmarrja e qytetarëve dhe certifikimi i ndërkombëtarëveKryeministri Sali Berisha përsëri edhe njëherë se zgjedhjet e qershorit ishin më të mirat e zhvilluara ndonjëherë. Berisha theksoi se votën e lirë e bekuan qytetarët shqiptarë me pjes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama