Rezultate te kerkimit per termin: +Aleksandr +Muskaj

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.866Z

Topi dekreton antart e Gjykats s Lart

Presidenti i Republiks Bamir Topi ka dekretuar pes emrat e tjer, q nse do t miratohet nga Kuvendi, do t jen antart m t rinj t Gjykats s Lart. Ndr emrat e przgjedhur nga kreu i shtetit, jan Aleksandr Muskaj Arjana Fullanin, Andi elikun, Evelina Qirjaku, Malindja Andrea si dhe Guxim Zenelaj. Pes emr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama