Rezultate te kerkimit per termin: +Aleksin

Total: 143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.852Z

Virgin, Apeli rivlerëson masat për 7 të arrestuar

TIRANË- Gjykata e Apelit bën  rivlerësimin e masës së sigurisë për 7 nga të arrestuarit për kontrabandën e naftës Virgin. Në senacën e sotme, 7 nga 12 të ndaluarit jane paraqitur para trupit gjykues, pasi kanë apeluar masën e sigurisë caktuar nga Gjykata e Tiranës, arrest me burg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.931Z

Tritoli ne makine 14 te shoqeruar

var fbShare url httpvizionplusaltritoli-ne-makine-14-te-shoqeruarsize smallbrbrDisa ore pas atentatit me tritol ndaj nendrejtorit te ALUIZNI-t ne Durres Gerti Aleksi policia ka arritur te zbardhe detaje te reja ngjarjen Burime nga grupi hetimor bejne me dije se ne automjetin tip Land Rover persona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.897Z

Personi misterioz në takimin me Diverolin ishte Rrahman Selmanllari

Nga TemaPersoni misterioz në takimin e zhvilluar mes Ylli Pinarit, Mihal Delijorgjit dhe Efraim Diverolit e Aleks Pobrickit, është Rahman Selmanllari, miku i ngushtë i djalit të kryeministrit, Sali Berisha. Kjo zbulohet nga i ndjeri Kosta Trebicka, gjatë një e-mail-i dërguar mikut të tij,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.596Z

Publikohet dëshmia amerikane e Trebickës

 Faqja zyrtare e Kongresit amerikan publikon të plotë dëshminë e biznesmenit shqiptar Kosta Trebicka për trafikun e fishekëve me Afganistanin, një operacion gjysmë ilegal që realizohej në Shqipëri. Para Komisionit për Mbikëqyrjen dhe Reformat e Qeverisë pranë Kongresit amerikan,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.747Z

Çiljeta, bën operacion plastik në vithe: E vërteta për të dashurin

SHKRUAN: Ilda Lumani 13-02-2011 16:40Kanë munguar tullumbacet, torta, miqtë e shumtë dhe i dashuri, Aleksi, në 26-vjetorin e këngëtares, Çiljeta Xhilaga. Ndryshe nga një vit më parë, ku përvjetori i saj mori përmasat e një show mediatik, 5 shkurti i këtij viti nuk ka qenë aspak i ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.435Z

Aleksi i Lezhës dhe Aleksi i Athinës

Shënuar një vit, dy vjet, tre vjet…më parë… Asgjë sndryshon, asgjë skrijohet, çdo gjë transformohet nga një harresë në tjetrën… Aleksandër i quajnë të dy, Aleks i thërresin, babai, nëna, motrat, shokët, miqtë… I pari është nga Grikë Manatia e Lezhës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.069Z

Pato të hënën kurohet në Amerikë

Për të kuptuar më mirë problemet fizike që po persekutojnë karrierën e sulmuesit të Milanit, Aleksandre Pato, braziliani nga fillimi i javës që vjen do fluturojë drejt Amerikës, për t’u konsultuar atje me mjekun më të mirë të problemeve muskulore. Këtë lajm e konfirmon klubi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama