Rezultate te kerkimit per termin: +Aleksin

Total: 143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.276Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.521Z

Predha që vrau Aleksin, e deformuar

25/05/2011  Dëmtimi i majës së plumbit në masën prej 80%, nuk dihet shkaku i deformimit të predhës Ekspertët ngrenë dyshimet e para, verifikohen raportet e Spitalit Ushtarak dhe turk TIRANE-Zbulimi i autorëve të katër vrasjeve në demonstratën e 21 janarit vazhdon të rrethoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.623Z

"Detyrim paraqitje" për 6 shoferët e naftës “Virgin”

Gjykata Penale e Tiranës ka liruar shoferët e arrestuar pas skandalit që shpërtheu me naftën "Virgin", pak kohë më parë. Gjykata ka dhënë masën detyrim paraqitjeje për Vladimir Kotecin, Reshat Aleksin, Flamur Merkajn, Genci Prem&c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.497Z

Shqiptarja vdiq kur lindi djalin, 1 vit burg gjinekologut italian

Spitali dëmshpërblen me 200 mijë euro familjen. Ngjarja në 2011-n Mariglen Mullai Gjinekologu italian që asistoi në operacionin çezarian të një shqiptareje, u dënua sot me një vit burg, sepse pacientja ndërroi jetë, sapo kishte lindur një djalë. Ngjarja ka ndodhur në vitin 2011 dhe p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.079Z

Trebicka: Aleks Podrizki ishte njeriu që menaxhoi zhdukjen e kutive kineze

Kush është Aleks Podrizki? Ai u dënua dje nga gjykata e Floridës me 5 vite burgim së bashku me Dejvid Pakauz,të dy vartës të Efraim Diverolit, i cili pret sot masën e tij të dënimit sëashku me financierin e tij. Gjithsesi dy të dënuarit e djeshëm, Podrizki dhe Pakauz pranuan parapra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.215Z

Ndërtuesit:Partneritet më të mirë me qeverinë

Kryetari i Shoqatës së Ndërtuesve, Luigj Aleksin ka kërkuar në ditën kombëtare të ndërtuesve që të ketë një partneritet më të mirë me qeverinë pasi kjo ndikon në ekonomi dhe do të çonte në probleme të mëdha. Një tjetër problematikë që u ngrit në këtë konferencë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.852Z

Nafta virxhin Gjykata e Apelit rishqyrton masen per te arrestuarit

Gjykata e Apelit ka lene ne fuqi vendimin e Gjykates se Tiranes per disa nga te akuzuarit per afera me naften virxhin. Apeli vendosi te lere ne burg pa afat sic kishte vendosur dhe Gjykata e Tiranes per shtetasit Flamur Merkaj Reshat Aleksin dhe Fadil Abdurrahmanin. Gjykata e Apelit po rivlereson m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama