Rezultate te kerkimit per termin: +Aleksin

Total: 143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.079Z

Trebicka: Aleks Podrizki ishte njeriu që menaxhoi zhdukjen e kutive kineze

Kush është Aleks Podrizki? Ai u dënua dje nga gjykata e Floridës me 5 vite burgim së bashku me Dejvid Pakauz,të dy vartës të Efraim Diverolit, i cili pret sot masën e tij të dënimit sëashku me financierin e tij. Gjithsesi dy të dënuarit e djeshëm, Podrizki dhe Pakauz pranuan parapra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.215Z

Ndërtuesit:Partneritet më të mirë me qeverinë

Kryetari i Shoqatës së Ndërtuesve, Luigj Aleksin ka kërkuar në ditën kombëtare të ndërtuesve që të ketë një partneritet më të mirë me qeverinë pasi kjo ndikon në ekonomi dhe do të çonte në probleme të mëdha. Një tjetër problematikë që u ngrit në këtë konferencë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.852Z

Nafta virxhin Gjykata e Apelit rishqyrton masen per te arrestuarit

Gjykata e Apelit ka lene ne fuqi vendimin e Gjykates se Tiranes per disa nga te akuzuarit per afera me naften virxhin. Apeli vendosi te lere ne burg pa afat sic kishte vendosur dhe Gjykata e Tiranes per shtetasit Flamur Merkaj Reshat Aleksin dhe Fadil Abdurrahmanin. Gjykata e Apelit po rivlereson m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.923Z

Greqi, Bollano rrehnë burg ish- policinqë vrau Aleksin

ATHINE- Damiano Bollano rreh në burg ish policin që ndodhet i dënuar aty, për vrasjen e 15 vjecarit Aleks Grigoropulos. 24 vjecari shqiptar Damiano Bollano, i arrestuar para disa ditësh dhe i akuzuar si anëtar i organizatës terroriste “Komploti i celulave të zjarrit” u thirr nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.975Z

Demonstrata 36 vjecari që lufton me vdekjen

TIRANE-Aleks Nika, 36 vjeç nga Lezha vazhdon të luftojë me vdekjen. Një plumb që i ka hyrë në kokë nga lart, nga pjesa e sipërme e ballit, i ka shkatërruar thuajse të gjitha funksionet jetike dhe ka ngecur në tru. I shtruar që prej p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.400Z

LETRA/ Rajmonda Nika: Kam përballë ata që më vranë bashkëshortin tim! Përgjigjet Kukan

Një ditë përpara mbërritjes në Tiranë të eurodeputetëve Kukan dhe Fleckenstein, bashkëshortja e Aleks Nikës, njërit prej 4 të vrarëve më 21 Janar 2011, u kërkon të takohen. Aleks dhe Rajmonda Nika Gati një vit për takimit me raportuesin për Shqipërinë në Parlamentin Evropian,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.152Z

Emiljano Aleksi, këshilltar i Kryetarit të Kuvendit

 Mazhoranca e re ka filluar të bëjë edhe emërimet e para në administratë. Në këtë kuadër, kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, ka emëruar Emiljanon Aleksin si këshilltar të tij. Aleksi ka qenë prej vitesh Drejtor i Informacionit në Lëvizjen Socialiste për Integrim. Pas emërimit të Al

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama