Rezultate te kerkimit per termin: +Altin +Isaraj

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.832Z

Dorëheqja e Arben Isarajt, drejtori i ri i patentave është Blendi Gonxhe

Në krye të Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor është emëruar Blendi Gonxhja, pasi ky post mbeti vakant pas dorëheqjes së Arben Isarajt. Isaraj dha dorëheqjen rreth një muaj më parë pas arrestimit të vëllait të tij për akuzën për trafik droge. Kujtojm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.769Z

Nipi i viktimës: Xhaxhain e gjeta të mbuluar në gërmadha

Fatjon Xhebrahimi tregon se të afërmit i gjeti të gjakosur, ndërsa xhaxhai dhe kushëriri kishin vdekur në vend TIRANE- Fajton Xhebrahimi, një nga nipërit e Xhevdet Xhebrahimit, një nga të vrarët e ngjarjes së djeshme, është një nga dëshmitarët e ngjarjes së djeshme, i cili rrëf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.405Z

Pasuria, te majtet nen hetim

Jo pak, por 166 zyrtare te larte te shtetit, u perzgjodhen dje per t'u hetuar imtesisht mbi pasurine e tyre te tundshme dhe te patundshme. Si dhe menyrat se si e kane siguruar ate. Inspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive (ILDKP), hodhi dje shortin e pervitshem per perzgjedhjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.030Z

Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtë PS. Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites se sotme kane qene te gjitha momenteje pritjeje, partite zyrtarizuan ne mbremje vone emrat e kandidateve per deputete. Dy kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.064Z

Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtë PS. Berisha fut dhe aleatët

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites së sotme kanë qenë të gjitha momente pritjeje, partitë zyrtarizuan në mbremje vonë emrat e kandidatëve për deputet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.486Z

Pasuritë, shorti nxjerr në hetim vetëm deputetët e opozitës

166 zyrtarëve të të gjitha niveleve do t’u hetohet pasuria me kontroll të plotë nga ana e ILDKP-së. Shpallen edhe emrat e 27 zyrtarëve që nuk e kanë vonuar depozitimin e deklaratave të pasurisë Shaban Sulçe Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive ka organizuar d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.140Z

Listat zyrtare me surpriza, Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama