Rezultate te kerkimit per termin: +Altin +Isaraj

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.769Z

Nipi i viktimës: Xhaxhain e gjeta të mbuluar në gërmadha

Fatjon Xhebrahimi tregon se të afërmit i gjeti të gjakosur, ndërsa xhaxhai dhe kushëriri kishin vdekur në vend TIRANE- Fajton Xhebrahimi, një nga nipërit e Xhevdet Xhebrahimit, një nga të vrarët e ngjarjes së djeshme, është një nga dëshmitarët e ngjarjes së djeshme, i cili rrëf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.405Z

Pasuria, te majtet nen hetim

Jo pak, por 166 zyrtare te larte te shtetit, u perzgjodhen dje per t'u hetuar imtesisht mbi pasurine e tyre te tundshme dhe te patundshme. Si dhe menyrat se si e kane siguruar ate. Inspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive (ILDKP), hodhi dje shortin e pervitshem per perzgjedhjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.030Z

Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtë PS. Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites se sotme kane qene te gjitha momenteje pritjeje, partite zyrtarizuan ne mbremje vone emrat e kandidateve per deputete. Dy kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.064Z

Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtë PS. Berisha fut dhe aleatët

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites së sotme kanë qenë të gjitha momente pritjeje, partitë zyrtarizuan në mbremje vonë emrat e kandidatëve për deputet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.486Z

Pasuritë, shorti nxjerr në hetim vetëm deputetët e opozitës

166 zyrtarëve të të gjitha niveleve do t’u hetohet pasuria me kontroll të plotë nga ana e ILDKP-së. Shpallen edhe emrat e 27 zyrtarëve që nuk e kanë vonuar depozitimin e deklaratave të pasurisë Shaban Sulçe Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive ka organizuar d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.140Z

Listat zyrtare me surpriza, Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.140Z

Surpriza me listat zyrtare, Berisha përfshin aleatët, Rama vetëm PS, Malaj i pavarur

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama