Rezultate te kerkimit per termin: +Amanda +Berry

Total: 21
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.036Z

SHBA, lirohen pas 10 vjetësh 3 vajza

Tre gra të reja në moshë që ishin zhdukur për rreth një dekadë më parë në shtetin amerikan të Ohajos janë gjetur dhe janë dërguar në spital për të kontrolluar gjendjen shëndetësore të tyre. Amanda Berry u zhduk në moshën 16-vjeçare në vitin 2003, ndërsa Gina De Jesus u zhduk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.248Z

Rrëmbimi i 3 vajzave në SHBA, merren në pyetje 3 vëllezërit

Policia në Cleveland do të marrë në pyetje tre vëllezërit e arrestuar për rrëmbimin e tre vajzave. Gjykata u ka dhënë  prokurorëve 12 orë kohë për të bërë gati akuzat. Tre gratë që u liruan një ditë më parë, janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe kanë lënë spitalin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.033Z

SHBA lirohen pas 10 vjetesh 3 vajza

Tre gra të reja në moshë që ishin zhdukur për rreth një dekadë më parë në shtetin amerikan të Ohajos janë gjetur dhe janë dërguar në spital për të kontrolluar gjendjen shëndetësore të tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.031Z

Të zhdukura prej një dekade, gjenden gjallë tre gra në Ohajo (FOTO)

SHBA- Tre gra të reja, të cilat ishin zhdukur rreth një dekadë më parë në shtetin amerikan të Ohajos, janë gjetur dhe janë në spital në një gjendje të mirë shëndetësore, citon BBC-ja zyrtarët amerikanë. Amanda Berry e zhduk kur ishte 16 vjeçe në vitin 2003, ndërsa Gina Dejesus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.064Z

SHBA gjenden pas 10 vjetesh 3 vajza te humbura

Tre gra të reja në moshë që ishin zhdukur për rreth një dekadë më parë në shtetin amerikan të Ohajos janë gjetur dhe janë dërguar në spital për të kontrolluar gjendjen shëndetësore të tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.139Z

Gjenden 3 vajzat e zhdukura 10 vjet më parë

 Tri gra të reja, të cilat ishin zhdukur rreth një dekadë më parë në Ohajo të Shteteve të Bashkuara, janë gjetur të gjalla. Amanda Berry është zhdukur në vitin 2003 në moshën 16 vjeçe, ndërsa Gina DeJes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.034Z

SHBA, gjendet tri vajza të rrëmbyera 10-vjet më parë

SHBA- Tre gra të reja, të cilat ishin zhdukur rreth një dekadë më parë në Ohajo të Shteteve të Bashkuara, janë gjetur të gjalla. Amanda Berry ishte zhdukur në vitin 2003 në moshën 16-vjeçe, ndërsa Gina DeJesus një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama