Rezultate te kerkimit per termin: +Ambasada +Amerikane

Total: 4830
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.180Z

A dogji Ambasada amerikane, Adriatik Llallën?

Nga Desada Metaj   Më shpejt se vetë institucionet shqiptare duket se Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë po i jep hov proçesit të Vettingut. Vetë Ambasada në një njoftim të sajin ka paralajmëruar revokimin e vizave për disa prokurorë dhe gjykatës. Ambasada e Shteteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.784Z

Ambasada Amerikane uron Shqiperine

brbr71 vjetori i clirimit te Shqiperise eshte pershendetur edhe nga Ambasada Amerikane ne Tirane Nepermjet nje postimi ne rrjetin social facebook Ambasada u ka uruar te gjithe shqiptareve festen e clirimit Shtetet e Bashkuara i uruan Shqiperise edhe festen e pavaresise nepermjet nje letre te sekret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.252Z

Ambasada Amerikane per trafikantet

brbrDenimi nga Gjykata me 59 vite burg te 5 personave qe mundesonin dergimin e paligjshem te shqiptareve drejt Shteteve te Bashkuara ka sjelle edhe reagimin e Ambasades Amerikane ne Tirane Ne nje postim ne rrjetin social facebook ambasada ka pershendetur vendimin e Gjykates Sipas Ambasades kjo org

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.457Z

Ambasada amerikane mbyllet nesër

Nga Express më 27 janar 2011 në ora 19:14 Ambasada amerikane paralajmëron të gjithë qytetarët e saj në Shqipëri që të kenë kujdes nga demonstrata e 28 Janarit dhe të qëndrojnë larg bulevardit “Dëshmorët e Kombit”. Në faqen e internetit të saj, në seksionin e shërbim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.793Z

VIDEO/ Ambasada amerikane promovon turizmin shqiptar

Ambasada amerikane në Tiranë ka vendosur të bëjë promotoren e turizmit në Shqipëri. Me një klip të zgjedhur prej më shumë se një minute, ambasada ka treguar në faqen zyrtare në Facebook bukuritë e bregdetit shqiptar, dhe jo vetëm. Video që shoqërohet me fjalët se National Geogr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.653Z

Rihapet ambasada amerikane në Jemen

Ambasada amerikane në Jemen ka rifilluar sot punën, pas mbylljes dyditore të saj, duke theksuar se operacionet anti-terroriste e ndërmarra nga autoritetet e Jemenit i janë adresuar kërcënimin, i cili e kishte nxitur mbylljen e ambasadës. Ambasada u mbyll, për shkak të frikës nga sulmet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.968Z

Ambasada Amerikane para per fondin arkeologjik

Ambasada Amerikane para per fondin arkeologjik E marte 15 Janar 2013 1637 p styletext-align justify Ambasada Amerikane para per fondin arkeologjikPlot 18 mije objekte shume prej te cilave unike ndodhen ne fondin e nendheshem te Qendres te Studimeve Albanologjike Nje pjese shume e vogel e ke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama