Rezultate te kerkimit per termin: +Ambasada +Amerikane

Total: 4830
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.968Z

Ambasada Amerikane para per fondin arkeologjik

Ambasada Amerikane para per fondin arkeologjik E marte 15 Janar 2013 1637 p styletext-align justify Ambasada Amerikane para per fondin arkeologjikPlot 18 mije objekte shume prej te cilave unike ndodhen ne fondin e nendheshem te Qendres te Studimeve Albanologjike Nje pjese shume e vogel e ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.948Z

Ambasada Amerikane, Bastija e Tiranës

Nga Kastriot Myftaraj Është një reagim që e kanë të gjithë të huajt me të cilët kam udhëtuar me makinë në Rrugën e Elbasanit, kur kalojmë para selisë së Ambasadës Amerikane. Duke parë muret masive prej betoni të ambasadës, të rrethuara me karakolle rojesh, vizitorët e huaj të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.841Z

Ambasada amerikane: Evitoni tubimet e 21 janarit

Share Ambasada amerikane u ka bërë thirrje qytetarëve të vet që jetojnë në Shqipëri, të evitojnë grumbullimin më 17 dhe 21 janar, për shkak të protestave të opozitës shqiptare dhe Aleancës Kuq e Zi. Sipas ambasadës amerikane më 17 janar 2012 Aleanca Kuq e Zi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.503Z

Dosjet, reagon ambasada amerikane

Ambasada amerikane ka reaguar dje pas hyrjes ne fuqi te ligjit te dosjeve duke thene se “po ndjekim procesin”. I pyetur per kete ligj, zedhenesi i ambasades amerikane Biks Aliu deklaroi per Top Channel se ligji i lustracionit eshte pjese e procesit legjislativ shqiptar.“

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.799Z

Evakuohet ambasada amerikane në Bruksel

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Bruksel është evakuuar sot për shkak të rrezikut nga demonstratat, si masë parandaluese.Burimet policore njoftuan se vendimi për evakuim të stafit të Ambasadës është marrë për shkak se në rrjetet sociale është vërejtur se për arsye të filmit &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.800Z

Ambasada Amerikane uron Kombëtaren shqiptare

Ambasada Amerikane uron skuadrën e Kombëtares Shqiptare për ndeshjen e sotme përballë Serbisë. Në faqen e saj në "Facebook", Ambasada Amerikane ka postuar një kolazh fotosh të Kombëtares kuqezi me një urim bashkëngjitur. "Suksese skuadrës shqiptare për ndeshjen sonte në darkë! --

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.365Z

Alaram fals për bombë tek Ambasada amerikane

Policia e Tiranës është vënë në gjendje gadishmërie pas një alarmi për bombë, i cili më vonë rezultoi të ishte i rreme. Në rrugën Dervish Hima shumë pranë Ambasadës amerikane është gjetur një valixhe e dyshimtë në të cilën u mendua të kishte lëndë eksplozi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama