Rezultate te kerkimit per termin: +Amerik

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.442Z

Daciç: Jemi gati të nisim negociatat me Prishtinën

Zëvendëskryeministri i Serbisë dhe ministër i Punëve të Brendshme, Ivica Daciç, tha se Beogradi zyrtar është gati të fillojë negociatat me Prishtinën rreth disa çështjeve të hapura. Gjatë një interviste dhë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.095Z

I ka 18 vjet, shënon nga 35 m, goditja 135 km

Talenti i skuadrës spanjolle Sevilla, kiliani Bryan Rabello ka shënuar një gol tejet të bukur në kampionatin U20 të Amerikës Latine. Talenti kilian është vetëm 18 vjeçar por që ishte në gjendje të lansoj një goditje tejet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.614Z

Ish-presidenti Bush ne spital komplikacion ne bronke

Presidenti i 41-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Xhorxh Bush është shtruar në spital në Hjuston për shkak të një bronshiti. Sipas televizionit Fox Njus, Bush, 88 vjecar është në gjendje të qëndrueshme shëndet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.507Z

Pepe vazhdon ta “reklamojë” frizurën e tij të re

Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe, vazhdon ta reklamoj frizurën e tij të re e me shumë stil. Pas publikimit të disa fotografive me Iker Casillias, tash është mbrojtësi spanjoll, Sergio Ramos, që pati kënaqësinë dhe nderin të bëj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.327Z

Obama: Referendumi në Krime kundër të drejtës ndërkombëtare

UASHINGTON– Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama deklaroi sot se organizimi i një referendumi për të bashkuar Krimenë me Rusinë dhunon të drejtën ndërkombëtare. “Referendumi i propozuar për të a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.473Z

​Ja çfarë shpiku babai, për tëshëtitur të bijën nëpër botë

KALIFORNI- Një 61-vjeçar nga Kalifornia, Bran Ferren, ka kaluar katër vjet për të plotësuar dëshirën e vajzën së tij, duke ndërtuar enkas për të një makinë, që ka zyrë, dhomë gjumi, kuzhinë e madje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.398Z

Olympiakosi i papërmbajtshëm për Milanin

Skuadra greke Olympioakos e ka mposhtur me rezultat të thellë prej 3-0 Milanin e Pippo Inzaghi në ndeshjen që u zhvillua në orët e hershme të mëngjesit për ndeshjet vlefshme për mini turneun e organizuar në Amerikë. Alejandro Dominguez n&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama