Rezultate te kerkimit per termin: +Amerik

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.507Z

Pepe vazhdon ta “reklamojë” frizurën e tij të re

Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe, vazhdon ta reklamoj frizurën e tij të re e me shumë stil. Pas publikimit të disa fotografive me Iker Casillias, tash është mbrojtësi spanjoll, Sergio Ramos, që pati kënaqësinë dhe nderin të bëj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.327Z

Obama: Referendumi në Krime kundër të drejtës ndërkombëtare

UASHINGTON– Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama deklaroi sot se organizimi i një referendumi për të bashkuar Krimenë me Rusinë dhunon të drejtën ndërkombëtare. “Referendumi i propozuar për të a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.473Z

​Ja çfarë shpiku babai, për tëshëtitur të bijën nëpër botë

KALIFORNI- Një 61-vjeçar nga Kalifornia, Bran Ferren, ka kaluar katër vjet për të plotësuar dëshirën e vajzën së tij, duke ndërtuar enkas për të një makinë, që ka zyrë, dhomë gjumi, kuzhinë e madje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.398Z

Olympiakosi i papërmbajtshëm për Milanin

Skuadra greke Olympioakos e ka mposhtur me rezultat të thellë prej 3-0 Milanin e Pippo Inzaghi në ndeshjen që u zhvillua në orët e hershme të mëngjesit për ndeshjet vlefshme për mini turneun e organizuar në Amerikë. Alejandro Dominguez n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.016Z

SHBA Te hapur per dialog me Penianin

Shtetet e Bashkuara të Amerikës njoftuan Kinën se mbeten të hapur për një dialog me Korenë e Veriut, por Peniani nga ana e tij duhet të tregojë një qendrim konstruktiv. Lajmi u njoftua nga një zëdhënës i Departamentit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.438Z

Chavez, Venezuela anulon samitin

Qeveria e Venezuelës ka pezulluar një samit mes liderëve të vendeve të Amerikës Latine, i programuar të mbahej në ishullin Margarita, më 5 dhe 6 korrik. Lajmin e bëjnë të ditur mediat ndërkombëtare, të cilat u referohen burim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.441Z

Chavez Venezuela anulon samitin

Qeveria e Venezuelës ka pezulluar një samit mes liderëve të vendeve të Amerikës Latine, i programuar të mbahej në ishullin Margarita, më 5 dhe 6 korrik. Lajmin e bëjnë të ditur mediat ndërkombëtare, të cilat u r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama