Rezultate te kerkimit per termin: +Amerika

Total: 8421
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.997Z

Sekuestrohet droga nga Amerika Latine

Autoritetet policore shqiptare kane sekuestruar nje sasi te vogel lende narkotike te tipit kokaine e cila ishte derguar me poste nga Amerika Latine. Lajmin e kane bere te ditur prokuroret e Krimeve te Renda sipas te cileve sasia e kokaines 1 kilogram ishte derguar nga Panamaja e fshehur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.744Z

Amerika e Veriut nën kthetrat e dimrit

Ngricat Një stuhi e ashpër akulli ka sjellë dëborë dhe shi të ngrirë në qytetin më të madh të Kanadasë, Toronto, ndërsa e gjithë Amerika e Veriut përballet me një dimët të pazakontë. Së paku 11 vetë raportohen të vdekur në aksidente të lidhura me ngricat në SHBA dhe Kanada.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.568Z

Gërdeci Amerika Shqipëria

Nga Edi Rama Rrjedhjet e kabllove informatike, që në Shqipëri, ska si të jetë ndryshe, shihen si arteriet që lidhin zemrën e botës e të demokracisë perëndimore me vendin tonë dhe, krejt natyrshëm, i kanë përfshirë shqiptarët në emocionet e qëmtimit të brendisë së tyre. Për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.274Z

Amerika dhe shqiptarët

Teksa sheh dashurinë e furishme pro Amerikës, ska sesi të mos dyshoj dhe shtroj pyetjen: A e duam vërtetë Amerikën? Kjo pyetje sinjifikon dilemën tjetër, a dimë vërtetë ta duam dhe a është kjo dashuri e sinqertë? Amerika dhe shqiptarët Nga Ndue Ukaj* Flamujt Amerikan,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.361Z

Çfarë mendon Amerika për ne?

Amerika pret se çfarë po themi ne. Ndërsa ne presim se çfare thotë Amerika.Është kjo ecejakja e mendimit, që e tundon çdo shqiptar në këtë prag zgjedhjeje të Presidentit të Republikës. Çfarë pret Ameri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.223Z

FOTOT/ Amerika, kaq e madhe dhe kaq e bukur!

Nga malet gjigande tek shkretëtirat e pamasa, kjo është Amerika, e madhe dhe e bukur. Fotot befasuese janë realizuar nga Randy P. Martin, 30 vjeç, që shëtiti në mbarë Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të sjellë këto peizazhe mahnitëse.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.567Z

Amerika nuk e do

Nga Express më 17 prill 2011 në ora 12:47 Këngëtarja dhe aktorja Miley Cyrus ka thënë se është e lumtur që është ende me baba dhe nënë, por ajo thotë se për të nuk është lehtë një trune ndërkombëtar. Ajo thotë se Amerika nuk e do, por bota po dhe për këtë është e lu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama