Rezultate te kerkimit per termin: +Amerika

Total: 8421
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.944Z

Tërnavën e zbulon Amerika!

Nga Kimete Berisha   Myftiun Naim Tërnava e zbulojnë që e ka kopjuar (marrë të gatshme), magjistraturën e tij nga dijetari Zija Abdullah. Plagjiatura e Naim Tërnavës zbulohet nga Rrjeti transnacional i dijetarëve, i quajtur Qendra e Pluralizmit Islam (CIP), me seli në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.577Z

FOTOT/ Bekur qoftë Amerika!

Amerika shënon sot ditën e Pavarësisë. Shumë amerikane kanë zgjedhur një mënyrë provokuese për të uruar këtë ditë të shënuar. Nuk ka mbetet gjë tjetër, veçse të themi bekuar qoftë Amerika.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.879Z

“Amerika për Kosovën” muzeore

“Amerika për Kosovën”është projekt i cili ka filluar punën që nga paslufta, janë bërë hulumtimet si në vend por edhe jashtë vendit. “Gjatë këtyre 10 viteve ne kemi arritur që të mbledhim një fond të konsiderueshëm të relikteve që lidhen me luftën e fundit në veçanti dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.285Z

Amerika voton

Nga Oltion Spiro Ja dhe zgjedhjet ne amerike po zhvillohen. Gjithçka eshte gati per një rilindje të re. Që nga vullneti për të mbyllur një kapitull të dhimbshëm, ta vrazhdë, të egër, pa pashpirt, ashtu dhe aq të vendosur, të prerë ku politika diktohej nga një vullneti i fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.618Z

Amerika smbron kusarët!

Vargje nga Arben Duka   Arvizu o i bekuar, Me regjimin je rreshtuar, Mirë të gjitha o xhaxha, Po për Nanon si ta dha?!   Që ke shtuar dashurinë Me Saliun, gjithë e dinë, Tani do që me një hopa Nanon ta kërresh nga gropa?   Sala yt na batërdisi, Po na ha si lënde lisi, Ti d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.618Z

AMERIKA SMBRON BARBARËT

Vargje nga Arben Duka   Arvizu o i bekuar, Me regjimin je rreshtuar, Mirë të gjitha o xhaxha, Po për Nanon si ta dha?!   Që ke shtuar dashurinë Me Saliun, gjithë e dinë, Tani do që me një hopa Nanon ta kërresh nga gropa?   Sala yt na batërdisi, Po na ha si lënde lisi, Ti d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.560Z

Gërdeci, Shqipëria, Amerika

TIRANE- Rrjedhjet e kabllove informatike që në Shqipëri, s’ka si të jetë ndryshe, shihen si arteriet që lidhin zemrën e botës e të demokracisë perëndimore me vendin tonë dhe, krejt natyrshëm, i kanë përfshirë shqiptarët në emocionet e qëmtimit të brendisë së tyre. Për t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama