Rezultate te kerkimit per termin: +Amerika

Total: 8421
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.618Z

Amerika smbron kusarët!

Vargje nga Arben Duka   Arvizu o i bekuar, Me regjimin je rreshtuar, Mirë të gjitha o xhaxha, Po për Nanon si ta dha?!   Që ke shtuar dashurinë Me Saliun, gjithë e dinë, Tani do që me një hopa Nanon ta kërresh nga gropa?   Sala yt na batërdisi, Po na ha si lënde lisi, Ti d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.618Z

AMERIKA SMBRON BARBARËT

Vargje nga Arben Duka   Arvizu o i bekuar, Me regjimin je rreshtuar, Mirë të gjitha o xhaxha, Po për Nanon si ta dha?!   Që ke shtuar dashurinë Me Saliun, gjithë e dinë, Tani do që me një hopa Nanon ta kërresh nga gropa?   Sala yt na batërdisi, Po na ha si lënde lisi, Ti d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.560Z

Gërdeci, Shqipëria, Amerika

TIRANE- Rrjedhjet e kabllove informatike që në Shqipëri, s’ka si të jetë ndryshe, shihen si arteriet që lidhin zemrën e botës e të demokracisë perëndimore me vendin tonë dhe, krejt natyrshëm, i kanë përfshirë shqiptarët në emocionet e qëmtimit të brendisë së tyre. Për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.067Z

Amerika përrallore (FOTO)

Një prej vendeve më të mëdha të botës, SHBA mund të krenohet gjithashtu edhe me vende pothuajse të paprekura, ku bukuritë e natyrës janë të atilla sa të zhysin në dyshime nëse je përpara një fotoje apo një pikture, shkruan Top-Channel Ditën e martë, në faqen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.997Z

Sekuestrohet droga nga Amerika Latine

Autoritetet policore shqiptare kane sekuestruar nje sasi te vogel lende narkotike te tipit kokaine e cila ishte derguar me poste nga Amerika Latine. Lajmin e kane bere te ditur prokuroret e Krimeve te Renda sipas te cileve sasia e kokaines 1 kilogram ishte derguar nga Panamaja e fshehur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.744Z

Amerika e Veriut nën kthetrat e dimrit

Ngricat Një stuhi e ashpër akulli ka sjellë dëborë dhe shi të ngrirë në qytetin më të madh të Kanadasë, Toronto, ndërsa e gjithë Amerika e Veriut përballet me një dimët të pazakontë. Së paku 11 vetë raportohen të vdekur në aksidente të lidhura me ngricat në SHBA dhe Kanada.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.568Z

Gërdeci Amerika Shqipëria

Nga Edi Rama Rrjedhjet e kabllove informatike, që në Shqipëri, ska si të jetë ndryshe, shihen si arteriet që lidhin zemrën e botës e të demokracisë perëndimore me vendin tonë dhe, krejt natyrshëm, i kanë përfshirë shqiptarët në emocionet e qëmtimit të brendisë së tyre. Për t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama