Rezultate te kerkimit per termin: +Amerike

Total: 1754
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.098Z

Fatmir Sejdiu le Kosoven shkon ne Amerike

Nga Express me 23 nentor 2010 ne ora 1606 Ish-presidenti i Kosoves dhe ish-lideri i Lidhjes Demokratike LDK Fatmir Sejdiu keto dite ka lene Kosoven dhe ka udhetuar per ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. Burime te aferta me familjen e Sejdiut thone se ai ka shkuar per pushime ne SHBA pas gjithe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.641Z

Capital T udheton per ne Amerike

Reperi kosovar Capital T ka udhetuar per ne Amerike. Ka qene nje familjar i tij i cili ka thene se Capital T apo sic quhet ai me emrin e tij te vertete Trim Ademi eshte nisur ne keto dite te ftohta te dimrit per te kryer disa pune dhe nje bashkepunim me nje reper me emer atje.Por njekohesisht Capit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.760Z

Linda Halimi shperngulet ne Amerike

Kengetarja Linda Haimi eshte duke u pergatitur qe ne fillim te majit te shperngulet ne Amerike.Kengetarja ka pohuar se ne karrieren e saj do te kete shume ndryshime. Por ajo ka hezituar te jape me shume detaje rreth ketij ndryshimi.Ka ndodhur dicka shume e rendesishme ne karrieren time e qe do ta ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.726Z

Bihter martese intime ne Amerike

0 Aktorja me e paguar turke Beren Saat Bihter ne serialin Dashuri e Ndaluar qe transmetohet cdo mbremje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.640Z

Historia e nje imigranti te suksesshem ne Amerike

Amerika shpesh quhet edhe vendi i shanseve nje vend ku cdo njeri mund te gjeje pasurine nese eshte i gatshem te derdhe djerse. Ne vazhdim ju sjellim historine e nje imigranti i cili vertet u pasurua por  e plotesoi endrren e tij duke ndihmuar te tjeret. Siddique Sheikh e bleu kete stacion sherbim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.706Z

Bebe Rexha, nje tjeter shqiptare qe po ben fame ne Amerike

Ajo njihet per zerin e saj dhe kompozimet si ish-anetare e grupit "Black Cards" ne Amerike. E kemi fjalen per vajzen me origjine shqiptare Bebe Rexha, e cila sic mesohet nga disa portale te huaja ka vendosur te vazhdoje karrieren e saj muzikore solo. Ndersa shqiptarja eshte e njohur per koncertet ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.569Z

Thohir ne Amerike per Hernandes

Interi dha nje sinjal mjaft pozitiv ndaj Realit te Madridit ne Guinnes International Champions Cup por edhe me premtuese jane levizjet e drejtuesve zikalter ne merkato citon Supersportbr br Drejt Shteteve te Bashkuara eshte nisur edhe presidenti Erick Thohir i cili do te vendose per strategjine e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama