Rezultate te kerkimit per termin: +Amerike

Total: 1754
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.726Z

Bihter martese intime ne Amerike

0 Aktorja me e paguar turke Beren Saat Bihter ne serialin Dashuri e Ndaluar qe transmetohet cdo mbremje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.640Z

Historia e nje imigranti te suksesshem ne Amerike

Amerika shpesh quhet edhe vendi i shanseve nje vend ku cdo njeri mund te gjeje pasurine nese eshte i gatshem te derdhe djerse. Ne vazhdim ju sjellim historine e nje imigranti i cili vertet u pasurua por  e plotesoi endrren e tij duke ndihmuar te tjeret. Siddique Sheikh e bleu kete stacion sherbim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.706Z

Bebe Rexha, nje tjeter shqiptare qe po ben fame ne Amerike

Ajo njihet per zerin e saj dhe kompozimet si ish-anetare e grupit "Black Cards" ne Amerike. E kemi fjalen per vajzen me origjine shqiptare Bebe Rexha, e cila sic mesohet nga disa portale te huaja ka vendosur te vazhdoje karrieren e saj muzikore solo. Ndersa shqiptarja eshte e njohur per koncertet ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.569Z

Thohir ne Amerike per Hernandes

Interi dha nje sinjal mjaft pozitiv ndaj Realit te Madridit ne Guinnes International Champions Cup por edhe me premtuese jane levizjet e drejtuesve zikalter ne merkato citon Supersportbr br Drejt Shteteve te Bashkuara eshte nisur edhe presidenti Erick Thohir i cili do te vendose per strategjine e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.662Z

Filmi Falja e gjakut cmim special ne Amerike

Nju Jork 19 tetor 2011 NOA ndash Pas marrjes se trofeut Ariu i Argjendte per skenarin me te mire ne Festivalin Nderkombetar te Filmit ne Berlin filmi Falja e Gjakut me regjisor Joshua Marston e skenarist Andamion Murataj nderohet me Cmimin Special te Jurise ne Festivalin Nderkombetar te Filmit ne Ha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.581Z

Shqiptaret ne SHBA, del ne treg libri "Midis emigranteve shqiptare ne Amerike"

"Midis emigranteve shqiptare ne Amerike", eshte libri me i fundit e autorit Hyse Xhemali Hasa, ku shpaloset nje material i gjere historik dhe bashkekohor per bashkekombesit qe kane ngritur jetesen e tyre ne kontinentin amerikan. Ashtu si autori, edhe lexuesi mund te perjetoje ne 550 faqet e ketij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.790Z

Gripi A, mbi 10 mije te prekur ne Amerike

Jane 10.053 rastet e gripit te derrave ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. Lajmin e ben te ditur Qendra per kontrollin dhe parandalimin e semundjeve, sipas te ciles virusi A eshte perhapur ne 51 shtete amerikane, perfshire rajonin e Kolumbias, ku ndodhet kryeqyteti Uashington. Sipas te n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama