Rezultate te kerkimit per termin: +Andi

Total: 5493
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.278Z

Andi Lila te Parma

brbrNje tjeter futbollist i kombetares shqiptare te futbollit zbarkon ne Itali ne Serine A Lajmi behet publik nga i ashtuquajturi mbret i merkatos italiane ne Serine A Xhanluka di Marzio Ne faqen e tij zyrtare Di Marzio ka bere te ditur te gjithe detajet e transferimit te mbrojtesit shqiptar duke be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.168Z

Carpi interesohet per Andi Lilen

Andi Lila kerkon me ngulm te mbetet ne Serie-A Per 29-vjecarin e perfaqesueses kane shprehur interes shume skuadra por se fundmi eshte shfaqur edhe Carpi skuader e sapo ngjitur mes me te mirave ne Itali ne te cilen dikur kane luajtur kuq-e-zinjte e tjere Egdar anit dhe Ledian Memushajtbr br Gazzet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.249Z

Kur të rritem dua të bëhem si Andi Bushati

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane 1./ Rrallë herë mund ta dëgjosh por nëse ta uron njeri ndjehesh i vlerësur. “Paç fatin e Andi Bushatit”! është një lloj instalacioni oral në formë bekimi që e pëshpërit komuniteti i gazetarëve veçan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.394Z

Zyrtare, Andi Lila firmos me Tiranën

Edhe pse u fol për një prishje të marrëveshjes midis futbollistit Andi Lila dhe presidentit të Tiranës, Refik Halili, përfundimisht ish-mbrojtësi i Besës hodhi të zezën (firmën) mbi të bardhë (kontratën), duke u bërë kështu blerja më e re e 23-herë kampioneve. Lajmi u dha për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.794Z

TV Klan fut në sherr Andi Bejtjen me Bushatin

Pyetja e gazetares së TV Klan për kancelaren Merkel, nëse Edi Rama mund të konsiderohet si lider i Ballkanit, ka futur në sherr Andi Bejten dhe Andi Bushatin. Kjo, duke qenë se blogu që drejtohet nga Bushati, Lapsi.al, bënte ironi me këtë pyetje, duke e konsideruar të njëjtën me atë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.049Z

Thirrje në SHBA: Të gjejmë Andi Gusmarin

Këto orët e fundit një nga lajmet që po qarkullon më shumë në mediat amerikane lidhet me një atlet shqiptar. Andi Gusmari do garonte në Lojërat Olimpike Speciale, por është zhdukur. Sipas Los Angeles Times ai është parë së fundmi në kampusin e Lojërave Olimpike Speciale me një bl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.546Z

Jovanovic: Andi Lila gati per tu aktivizuar

Nga Kastriot Gjini Pavaresisht se dy shqiptaret Andi Lila dhe Ervis Kraja kane firmosur nje kontrate me skuadren e Iraklis, skuader ku aktivizohet dhe Indrit Fortuzi, akoma nuk kane arritur te futen as ne 18 e skuadres. Mesa duket trajneri serb i Iovanovic nuk ishte bindur akoma persa i perket amb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama