Rezultate te kerkimit per termin: +Andi

Total: 5493
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.394Z

Zyrtare, Andi Lila firmos me Tiranën

Edhe pse u fol për një prishje të marrëveshjes midis futbollistit Andi Lila dhe presidentit të Tiranës, Refik Halili, përfundimisht ish-mbrojtësi i Besës hodhi të zezën (firmën) mbi të bardhë (kontratën), duke u bërë kështu blerja më e re e 23-herë kampioneve. Lajmi u dha për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.794Z

TV Klan fut në sherr Andi Bejtjen me Bushatin

Pyetja e gazetares së TV Klan për kancelaren Merkel, nëse Edi Rama mund të konsiderohet si lider i Ballkanit, ka futur në sherr Andi Bejten dhe Andi Bushatin. Kjo, duke qenë se blogu që drejtohet nga Bushati, Lapsi.al, bënte ironi me këtë pyetje, duke e konsideruar të njëjtën me atë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.049Z

Thirrje në SHBA: Të gjejmë Andi Gusmarin

Këto orët e fundit një nga lajmet që po qarkullon më shumë në mediat amerikane lidhet me një atlet shqiptar. Andi Gusmari do garonte në Lojërat Olimpike Speciale, por është zhdukur. Sipas Los Angeles Times ai është parë së fundmi në kampusin e Lojërave Olimpike Speciale me një bl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.546Z

Jovanovic: Andi Lila gati per tu aktivizuar

Nga Kastriot Gjini Pavaresisht se dy shqiptaret Andi Lila dhe Ervis Kraja kane firmosur nje kontrate me skuadren e Iraklis, skuader ku aktivizohet dhe Indrit Fortuzi, akoma nuk kane arritur te futen as ne 18 e skuadres. Mesa duket trajneri serb i Iovanovic nuk ishte bindur akoma persa i perket amb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.614Z

Andi Gurabardhi, peng katër fëmijët e tij

19/02/2005  ELBASAN – Rrethohet në banesën e tij, Andi Gurabardhi, vrasësi i policit Florenc Balla. Në përvjetorin e parë të ditëlindjes së djalit të tij të vetëm, pas tri vajzave, Gurabardhi rishfaqet aq problematik, sa edhe në qershor të vitit 2003. Nga banesa e tij, sër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.586Z

Avokati i Andi Tomës: Hetimet, të pavlefshme

Tirane-Avokati Genc Gjokutaj i paraqiti sot Prokurores së Përgjithshme Ina Rama, një  deklaratë memorie, që e cilëson si të pavlefshme proçedurën hetimore të Prokurorisë ndaj, ish -funksionarit të ministrisë së Transporteve, Andi Toma, një nga të akuzuarit për abuzime me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.875Z

Videoja, prifti grek fal Andi Lilën

Andi Lila u kërkoi falje grekëve, klubit të PAS Janinës, dhe priftit grek, të cilin e përqeshte e tallte në videon skandaloze, që bëri gjatë grumbullimit me kombëtaren, para kualifikueses me Italinë, në prani të Armando Sadikut dhe hoxhë Ahmed Kalaja. Sot ka qenë dita e gjyqit për t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama