Rezultate te kerkimit per termin: +Angleze

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.457Z

Shkodër/ Makina del nga rruga, tre viktima

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Shkodër. Një makinë, me të cilën udhëtonin tre persona ka dalë nga rruga duke përfunduar në kanal. Forcat e policisë kanë mbërritur në vendgjarje dhe sipas tyre të tre trupat janë të pajetë. Viktimat nuk janë ende t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.494Z

Megan Fox, gruaja më seksi në botë

Ylli i Hollivudit, Megan Fox është shpallur gruaja më seksi në botë nga Revista angleze FHM. 21 vjeçarja ka dalë këtë vit mbi Angelina Jolie, Rihanna, Kim Kardashian, Paris Hilton dhe kampionen e vitit të kaluar, Jessica Alba. Megan ka një numër të pafund fansash në internet, dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.994Z

Ndalet Mancesteri, perfiton Arsenali

Arber Hoxha Skuadrat angleze te superiores, kane filluar dje javen e 25 te kampionatit, ku u zhvilluan 8 takime nga 10-te te tilla. Arsenali ka mundur te marre nje fitore mjaft te cmuar ne transferte ndaj Mancester Sitit ne shifrat 1-3, duke mbajtur kryesimin me 60 pike. Vendimtar ne kete takim ka q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.493Z

Chelsea e rikthen Tiagon e Atletico Madridit

Ka befasuar skuadra londineze e Chelseat duke e rikthyer sërish në skuadër portugezin e Atletico Madrid , Tiago. Sipas mediave angleze , Chelsea dhe Atletico Madrid kanë arritur marrëveshjen që mundëson rikthimin e 33vjeçarit Tiago në "Stamford Bri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.577Z

Aksident ne Thumane vdes i riu

Nje aksident ka ndodhur ne mbikalimin e Thumanes duke shkaktuar vdekjen e nje 26 vjecari. Pal Gega ka humbur jeten teksa makina me targa angleze ne te cilen udhetonte ka dale nga rruga duke u permbysur. Aksidenti ka ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem. Ende nuk dihen shkaqet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.692Z

Real Madridi ndjek Demichelis

Real Madridi raportohet se është duke ndjekur mbrojtësin e Bayern Munichut, Martin Demichelis. Agjenti i mbrojtësit 30-vjeçar argjentinas tha javën e kaluar se ai është kontaktuar nga klube të mëdha spanjolle dhe angleze për aftësitë e mbrojtësit. Burime spanjolle bëjnë të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.237Z

Gjukanoviç renditet në listën e personaliteteve më të pasur

Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç është renditur në vendin e 20-të të listës së udhëheqësve më të pasur në botë. Sipas së përditshmes britanike "The Independent", Gjukanoviç ka një pasuri prej 10 milionë stërlinash angleze. Gazeta prestigjoze shkruan se president

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama