Rezultate te kerkimit per termin: +Angli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.411Z

Angli aksidentohet per vdekje nje ri nga Shqiperia

Nje i ri shqiptar te cilit i ishte refuzuar hyrja ne Britani ka vdekur pasi eshte rrezuar nga nje tren i shpejtesise se larte i Eurostarit.Treni udhetonte nga Londra drejt Brukselit te henen ne mbremje. Shqiptari emri i te cilit nuk eshte bere ende publik ishte 22-vjecar.Incidenti i cili po trajtohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.845Z

Angli, padi ndaj sekretarit të jashtëm Uilliem Hejg

Sekretari i jashtëm i Britanisë, Uilliem Hejg, është paditur nga një person, i ati i të cilit është vrarë në Pakistan, nga një sulm ajror i aeroplanit pa ekuipazh të Shteteve të Bashkuara. Zyra e avokatisë "Leigh Day and Co&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.342Z

Angli, Miliband pret Ramën:Ndryshimi i madh ka nisur

LONDER – “Ndryshimi i madh ka nisur”. Me këto fjalë deputeti anglez David Miliband e ka komentuar takimin me liderin socialist Edi Rama sot në Parlamentin anglez. Miliband ka shkruar në profilin e tij në Twitter se biseda me Ramën ka qenë “shumë interesante”. Nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.781Z

Kosova në Turneun Botëror të MiniGolfit në Angli

Për here të pare në historinë sportive të golfit në Kosovë, Prishtina Golf, si fusha e vetme sportive e mini golfit profesional është ftuar nga Federata Angleze e Mini Golfit për pjesëmarrje në turneun botëror të titulluar “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.261Z

Ish asistenti i Mourinhos, trajner në Angli

Ish asistenti i Jose Mourinhos te Real Madridi, Aitor Karanka do të jetë më afër ish trajnerit të tij. Karanka është pajtuar që të marrë drejtimin e skuadrës angleze, Midlesborough. Zyrtarizimi i tij pritet të jetë në orët n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.518Z

Okazione ne Angli lojtare te medhenj ne shitje

Me një numër të madh futbollistësh në fund karriere apo të pakënaqur, Premier League rrezikon të shndërrohet në një “minierë” të artë për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.748Z

Gjermani-Angli, ka festë para sfidës së sotme

Dy trajnerët kanë lën të lirë lojtarët me qëllim që të mund të argëtohen dhe të jenë më të qeta përa sfidës së sotme. Fabio Kapelo ka dalë nga regjimi i tij strikt, duke u kujdesur më shumë për argëtimin dhe qetësinë e lojtarëve. Pas lajmit, para ndeshjes me Slloveninë kis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama