Rezultate te kerkimit per termin: +Angli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.261Z

Ish asistenti i Mourinhos, trajner në Angli

Ish asistenti i Jose Mourinhos te Real Madridi, Aitor Karanka do të jetë më afër ish trajnerit të tij. Karanka është pajtuar që të marrë drejtimin e skuadrës angleze, Midlesborough. Zyrtarizimi i tij pritet të jetë në orët n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.518Z

Okazione ne Angli lojtare te medhenj ne shitje

Me një numër të madh futbollistësh në fund karriere apo të pakënaqur, Premier League rrezikon të shndërrohet në një “minierë” të artë për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.748Z

Gjermani-Angli, ka festë para sfidës së sotme

Dy trajnerët kanë lën të lirë lojtarët me qëllim që të mund të argëtohen dhe të jenë më të qeta përa sfidës së sotme. Fabio Kapelo ka dalë nga regjimi i tij strikt, duke u kujdesur më shumë për argëtimin dhe qetësinë e lojtarëve. Pas lajmit, para ndeshjes me Slloveninë kis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.814Z

Në Angli festohet vdekja e Margaret Thatcher!

Tifozët e Liverpoolit e kanë marrë si "myzhde" vdekjen e ish kryeminitres, Margareth Thatcher. Krejt kjo është si pasojë e së kaluarës ku tifozët e kësaj skuadre kanë një arsye për të bërë këtë. Zonj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.719Z

Serbi-Angli, sherri kthehet në incident diplomatik

BEOGRAD - Vendimi i Policisë Serbe për të denoncuar tre pjesëtarë të kombëtares Shpresa të Anglisë, duket se do të çojë në një incident diplomatik mes dy vendeve. Në ndeshjen e 16 tetorit, në ndeshjen e vlefshme pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.278Z

Anësori i Gjermani-Angli: Rasti i Lampardit, fatalitet

Pra, për vijërojtësin nuk bëhet fare fjalë për një gabim. “Nuk mund të flitet për gabim, sepse nuk ishte çështje teknike. Ishte thjesht një rast, një fatalitet. Topi kaloi shumë shpejt dhe ishte e pamundur ta shihja, pavarësisht se isha vendosur në pozicion të mirë”, pohoi Espi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.339Z

Në Angli këmbëngulin, Mourinjo rikthehet në Premier Ligë

Pas përgënjeshtrimit të një interviste në “Times”, në të cilën Mourinjo pretendoi se ia kishin deformuar fjalët, në një artikull sot “Daily Mail” ngul këmbë se “I veçanti” është gati të rikthehet në ishull që në merkaton e verës, duke refuzuar në këtë mënyrë rin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama