Rezultate te kerkimit per termin: +Angli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.777Z

Mourinho do të kthehet në Angli

Jose Mourinho mban opsionet e hapura sa i përket skuadrës që do ta udhëheq pas Real Madridit derisa ka premtuar se do të rikthehet në Angli. Trajneri i Real Madridit bëri të qartë se planifikon të punojë sërish në Premierligë pasi të përfundojë aventurën e tij në Santiago Bernabeu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.789Z

Angli, shkatërrohet banda shqiptare e kokainës

7 shqiptarë, anëtarë të një bande droge me aktivitet në Britani, janë dënuar me 57 vjet e 10 muaj burg nga gjykata Southwark Crown, nën akuzën e trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Admir Doda 37-vjeç, Aurrell Marqueshi 33-vjeç, Hysena Meta 37-vjeç, Henri Stafhansi 30-vjeç,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.303Z

FOTOT/ Kopshti i një shqiptari në Angli

Policia angleze në qytetin e Suindonit ka zbuluar një punishte të tërë kanabisi, në ambientet e një pub-i të njohur. Gjatë një kontrolli në pub-in Meerkat, policët kanë gjetur një punishte të vërtetë në dhomat e sipërme të tij. Gjatë aksionit, ata kanë arrestuar në flagranc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.299Z

Bekenbauer: “Angli, merr Klinsmanin!”

Kampioni botëror i dyfishtë, gjermani Franc Bekenbauer, i rekomandoi Federatës Angleze të Futbollit të rekrutojë Jurgen Klinsmanin në vendin e të shkarkuarit Stiv Meklaren. Federata angleze "dogji" ditën e enjte Meklarenin, një ditë pasi Anglia dështoi të kualifikohej për finalet e Kam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.317Z

Angli, 27 të prekur nga virusi

Arrin në 27 numri i të prekurve nga virusi H1N1 në Angli dhe pesë shkolla janë mbyllur për shkak se nxënës të këtyre shkollave janë prekur prej këtij virusi. Tre nga shkollat e mbyllura ndodhen në Londër, një në Devon dhe tjetra në Gloucestershire të jugut. Ministria e Shëndet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.442Z

Murinjo: “Do të rikthehem në Angli”

Trajneri i Realit të Madridit për “Sun”: “Duhet të rizbuloj kënaqësinë e të trajnuarit”. (Gazeta Albania) – Londër, 27 janar – Hoze Murinjo shumë shpejt më të rikthehet në Premier League. Trajneri portugez i Realit të Madridit foli për një rikthim të bujshëm në Angli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.924Z

Formacionet zyrtare: Angli - Zvicër

Angli – Zvicër, është ndeshja më interesante e natës së sonte për kualifikimet evropianit që mbahet në Francë. Anglia tani ka siguruar pjesëmarrjen, dhe një gjë të tillë kërkon ta bëjë edhe Zvicra. AdPlat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama