Rezultate te kerkimit per termin: +Anglis

Total: 1497
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.896Z

Varane heroi i Francës, fiton edhe Anglia

Franca ka mposhtur Suedinë në ndeshje miqësore, fitore ka arritur edhe Anglia në udhëtim në Skoci. Një gol i Varanesnë minutën 83’ i ka siguruar fitoren Francës përballë Suedisë, duke e mposhtur me rezultat 1-0.AdPlatformZone =

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.719Z

United tani s’lejon befasi, tregon forcën ndaj Cambridge (Video)

Manchester United me lehtësi ka kaluar në fazën tjetër të FA Cup, pasi mposhti në Old Traford, skuadrën nga liga e katërt e Anglisë, Cambridge, me rezultat 3:0. Ndeshja e parë në Cambridge, befasisht pati përfunduar barazim pa gola.AdPlatf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.554Z

Mposhten kampionët, Chelsea humbë 4 me 2

Kampioni i Anglisë, Chelsea ka pësuar humbje nga skuadra amerikane, New York Red Bulls me rezultat 4:2. Edhe pse ekipi londinez e mbylli pjesën e parë me rezultat 0:1, me golin e Loic Remy, ekipi amerikan arriti të rikthehet në pjesën e dytë. AdPlatformZone =

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.324Z

Dënohet Jose Mourinho

Trajneri i Chelsea, Jose Mourinho, është gjobitur me 25 mijë funta nga Federata e Futbollit të Anglisë, pas fjalëve që tha pas ndeshjes me Southamptonin. Mourinho pas barazimit të Chelsea 1:1 me Southmptonit, ku Fabregas ishte ndëshkuar për simulim,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.866Z

Karikatura e ditës: Wenger apo Mourinho?! (Foto)

Jose Mourinho dhe Arsen Wenger kanë sulmuar me fjalë njëri-tjetrin para ndeshjes mes Chelsea-t dhe Arsenalit, e cila është e vlefshme për Superkupën e Anglisë. Normalisht, strategu portugez ka triumfuar ndaj francezit sa u përket batutave. Të shohim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.219Z

Edhe Kompany vazhdon kontratën me Cityn

Pas David Silvas, një tjetër lojtar vazhdon kontratën te Manchester City. Bëhet fjalë për mbrojtësin Vincent Kompany, i cili ka arritur marrëveshje me kampionin e Anglisë për ta zgjatur qëndrimin në Etihad Stadium edhe për pesë vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.781Z

Beckham terhiqet nga futbolli

Ish-lojtari i Manchester United, Real Madrid dhe LA Galaxy, David Beckham tërhiqet nga futbolli i luajtur. Vendimin e vështirë e bëri publik vetë ish-kapiteni i Anglisë, që për vite me radhë shkëlqeu në fushën e blertë duke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama