Rezultate te kerkimit per termin: +Antart

Total: 330
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.041Z

Mbështetja financiare për policët e vrarë, Siguria zgjeron përfituesit

Familjet e punonjsve t vrar t Forcave t Armatosura, Policis s Burgjeve dhe t Shrbimit Informativ Shtetror do t prfitojn mbshtetje financiare ashtu si edhe ata t Policis s Shtetit, t Gards s Republiks, t Shrbimit t Kontrollit t Brendshm dhe t Policis s Mbrojtjes nga Zjarri dhe t S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.854Z

Qendra e Tirans n KRTT

Antart e Kshillit t Rregullimit t Territorit t Tirans jan njohur sot nga afr me projektin e studios vbelge q javn e kaluar fitoi konkursin pr sistemin e qendrs s kryeqytetit. Antart u njohn me t gjitha detajet e nevojshme ndrkoh q pr dhnien e startit t punimeve do t duhet nj tjetr mbledhje pr t vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.865Z

Topi-partive politike: Jepni sugjerime pr antart

Presidenti i Republiks Bamir Topi u ka drguar nj letr t gjitha partive parlamentare n vend, duke iu krkuar sugjerime lidhur me przgjedhjen e kandidaturave pr antar t Gjykats s Lart. Partit politike kan t drejt t paraqesin sugjerimet e tyre pran grupit t puns, deri me dat 30 qershor. N prfundim t g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.180Z

Selia blu, tetë muaj pa mbledhur forumet e larta

PD Kshilli Kombtar do t duhet t zgjedh kryesin e re Ndonse kundrshtive t hapura q kan shprehur her pas here ndaj lidershipit demokrat, dy antart e kryesis s PD-s, Aleksandr Biberaj dhe Omer Stinga, prsri vijojn t jen pjes e ktij organi t lart drejtues. Kjo pr faktin se zgjedhja e kryesis s re t dem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.864Z

N Kuvend dekretet e Topit

M n fund pak drit n fund t tunelit. Pas shum e shum hamendsimesh nse mazhoranca do t votonte n Kuvend raportet e Komisionit t Ligjeve apo dekretet e presidentit pr antart e Gjykats s Lart nga e djathta ka ardhur nj z zyrtar i qart. Kryeparlamentarja Jozefina Topalli kame dije pr opinionin publik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.857Z

U a rrjeta

N tentativn e dyt, Komisioni i Mandateve n Kuvend deri diku vendosi pr mos heqjen e imunitetit t ish Ministrit t Mbrojtjes, Fatmir Mediu. Pas tentativs s par, ju b nj krkes e dyt Prokuroris s Prgjithshme pr t sjell materiale shtes t cilat do t tregonin edhe implikimin e ish ministrit n fjal n tragje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.408Z

Peçi: Vonesa prej burokracive të parlamentit

Presidenca nuk trhiqet nga qndrimi i saj pr t sjell n shtator emrat e rinj t Gjykats Kushtetuese, ku krahas kryetarit ka skaduar dhe mandati i 4 prej antarve t saj. E vetmja arsye e vonesave n proces, sipas ekspertve t Presidentit, sht procedura e tejzgjatur me t ciln Kuvendi tra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama