Rezultate te kerkimit per termin: +Apelit

Meta: total 1000 / total_found 15180 / time 0.007 / keyword[0] apelit / docs[0] 15180 / hits[0] 27193 /
No Pic available
  • 2017-05-13

Punonjësit më të kërkuar sipas një sondazhi të LinkedIn

Po kërkoni që të ndryshoni vendin e punës, apo edhe profilin ku punoni?! Atëherë ju duhet të dini se çfarë pozicionesh kërkojnë rekrutuesit. LinkedIn mblodhi të dhëna nëpërmjet anketimit të 4,000 rekrutëve në të gjithë botën, të cilët treguan se çfarë po kërkonin saktësish

No Pic available
  • 2017-05-11

Nga Elton METAJ / Vrasja e butë e 18 qershorit

Bujar Kapexhiu, si regjisor dhe skenarist, e ka mbyllur mjaft bukur një nga veprat e tij më të ndjekura, filmin Edhe kështu, edhe ashtu. Momentin kur zbulohen dilemat reale e të stisura të filmit (kandidatët e shumtë për dhëndër të Almës apo mjekimi i sëmundjes së drejtor Sotirit), au

No Pic available
  • 2017-05-11

Biba: PAA nuk është subjekt zgjedhor, ska të drejtë ankimimi

Për kreun e Komisionit Qendror Zgjedhor Denar Biba, PAA nuk mund të konsiderohet si subjekt zgjedhor dhe nuk legjitimohet që të paraqesë ankimim në Kolegj Zgjedhor Përmes një postimi në facebook, zoti Biba thotë se afati për dorëzimin e listave të kandidatëve është përllogaritur sip

No Pic available
  • 2017-05-10

Vasili bën thirrje për reflektim të shumëanshëm

LSI fajësoi Partinë Demokratike  për situatën e krijuar mbi zgjedhjet e 18 qershorit. Kreu i kësaj force politike nënvizoi nga Shkodra se po bën të gjitha përpjekjet për rikthimin e opozitës në proces por kjo nuk u vlerësua nga PD. Kjo duke referuar dhe propozimit të Metës për d

Porositi vrasjen e biznesmenit, dënohet me 5 vite burg Ilir Karçinin
  • 2017-05-09

Porositi vrasjen e biznesmenit, dënohet me 5 vite burg Ilir Karçinin

Vetëdorëzohet në polici biznesmeni Ilir Karçini. Ai akuzohet se është porositës i vrasjes së konkurrentit të tij, Piro Bare dhe se i ka paguar 120 mijë euro Jualian Sinanajt për ta eleminuar. Fatmirësisht vrasja nuk u arrit që të kryehj pasi Sinanaj u arrestua në kohë. Ilir Karçini

No Pic available
  • 2017-05-09

Vetëdorëzohet biznesmeni i gazit Ilir Karçini, porositi vrasjen e rivalit

Vetëdorëzohet në polici biznesmeni i gazit, Ilir Karçini. Ai u akuzua se porositi vrasjen e mbetur në tentativë të rivalit të tij në fushën e gazit, Pirro Bare 3 vjet më parë Sipas akuzës Ilir Karçini kishte paguar Julian Sinanajn 150 mijë euro për të vrarë Baren një pre

Porositi vrasjen e biznesmenit, dënohet me 5 vite burg Ilir Karçini
  • 2017-05-09

Porositi vrasjen e biznesmenit, dënohet me 5 vite burg Ilir Karçini

Vetëdorëzohet në polici biznesmeni Ilir Karçini. Ai akuzohet se është porositës i vrasjes së konkurrentit të tij, Piro Bare dhe se i ka paguar 120 mijë euro Jualian Sinanajt për ta eleminuar. Fatmirësisht vrasja nuk u arrit që të kryehj pasi Sinanaj u arrestua në kohë. Ilir Karçini