Rezultate te kerkimit per termin: +Aplikanti +Duhet

Total: 486
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.656Z

Nis nesër aplikimi për lotarinë amerikane

03/10/2011  Rregullat e plota Çelen nesër aplikimet për lotarinë amerikane 2013. Kandidatët e interesuar duhet ti drejtohen faqes zyrtare të internetit ww.dvlottery.state.gov për të shkarkuar formularin e aplikimit online, duke nisur nga ora 18.00, ditës së nesërme, për të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.687Z

Nisin sot aplikimet për lotarin amerikane, kriteret kualifikuese

Ashtu siç ishte parashikuar sot nga ora 18: 00 e pasdites nis aplikimi i Lotarisë Amerikane (Viza e Shumëllojshmërisë – DV). Aplikimet do të përfundojnë në orën 18:00 të datës 5 Nëntor 2011. Ashti si dhe vitet e mëparshme në Lotarinë amerikane nuk ka asnjë tarifë për t`u reg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.346Z

Faza e dytë/ Përfituesit e kredive të buta për shtëpi, ja dokumentet që duhet të dorëzojnë. Afati deri më

Pas shpalljes së fituesve të fazës së parë për kredi të butë, Bashkia e Tiranës ka nisur tashmë fazën e dytë, që është ajo e plotësimit të dokumenteve. Të gjithë familjarëve që u ka dalë emri në listën e fituesve, deri në datën 17 Korrik duhet të paraqiten pranë zyrës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.483Z

Hapet gara për në Shkollën Bazë të Policisë. Kushtet dhe kriteret që duhet të plotësojnë kandidatët për 300 vende

  Të gjithë ata që janë të interesuar për shkollën bazë të policisë, mund të aplikojnë deri më datë 10 gusht. Policia e Shtetit bën me dije se janë 300 vende në Shkollën Bazë, ndërsa aplikimet do të bëhet pranë Drejtorive Vendore të Policisë. Nëpërmjet një njoftimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.743Z

Pajisja me pasaportë biometrike, procedurat që duhet të ndiqen

Artan CENA TIRANË - Ardhja e emigrantëve për pushime në Shqipëri pritet të sjellë një fluks tjetër në aplikimin e pasaportave biometrike, që janë një nga hapat për liberalizimin e vizave. Për të marrë një pasaportë të re, që kanë hyrë në fuqi që një vit më parë, duhet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.225Z

Lotaria Amerikane, aplikimet nga 4 tetori deri më 5 nëntor

Javën që vjen do të nisin aplikimet e reja për Lotarinë Amerikane. Ambasada e SHBA në Tiranë bëri dje me dije afatet dhe procedurat. Periudha e aplikimit për Lotarinë Amerikane (Viza e Shumëllojshmërisë – DV) fillon më datë 4 tetor 2011, ora 18:00, dhe përfundon në orën 18:00

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.858Z

Lotaria amerikane, ambasada:Ja gabimet që s'duhet të bëni

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Ambasada e SHBA informon TIRANË – Ambasada amerikane në Tiranë vazhdon informimin e qytetarëve shqiptarë lidhur me aplikimin për Lotarinë Amerikane, që nis në datën 1 tetor 2013.Kësaj radhe, Ambasada

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama