Rezultate te kerkimit per termin: +Apr

Meta: total 185 / total_found 185 / time 0.000 / keyword[0] apr / docs[0] 185 / hits[0] 213 /
Pyllëzimi i Parkut të Liqenit të Farkës, Veliaj: Mbjellim 2 mijë pemë brenda marsit
  • 2017-03-11

Pyllëzimi i Parkut të Liqenit të Farkës, Veliaj: Mbjellim 2 mijë pemë brenda marsit

Liqeni i Farkës po kthehet në një zgjedhje e bukur për të gjithë ata qytetarë që duan ta kalojnë kohën e lirë dhe fundjavën larg zhurmës së qytetit, në një mjedis që ofron qetësi, por edhe ajër të pastër. Falë investimit të Bashkisë së Tiranës për ndërtimin e shëtitores

Veliaj: Mbjellim 2 mijë pemë brenda marsit, çdo qindarkë nga parkimi me SMS shkon për pemë dhe gjelbërim
  • 2017-03-11

Veliaj: Mbjellim 2 mijë pemë brenda marsit, çdo qindarkë nga parkimi me SMS shkon për pemë dhe gjelbërim

Liqeni i Farkës po kthehet në një zgjedhje e bukur për të gjithë ata qytetarë që duan ta kalojnë kohën e lirë dhe fundjavën larg zhurmës së qytetit, në një mjedis që ofron qetësi, por edhe ajër të pastër. Falë investimit të Bashkisë së Tiranës për ndërtimin e shëtito

Rezervim online për fushat sportive tek Liqeni Artifical
  • 2017-03-02

Rezervim online për fushat sportive tek Liqeni Artifical

Bashkia e Tiranës ka publikuar opsionin për të prenotuar fushat sportive, të cilat u hapën për publikun pak ditë më parë. Të rinjtë dhe sportdashësit mund të futen në portalin e Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit për të rezervuar fushën, datën dhe orarin. Shërbimi ofrohet pa

FOTOT/ Rezervim online për fushat sportive tek Liqeni Artifical
  • 2017-03-02

FOTOT/ Rezervim online për fushat sportive tek Liqeni Artifical

Bashkia e Tiranës ka publikuar opsionin për të prenotuar fushat sportive, të cilat u hapën për publikun pak ditë më parë. Të rinjtë dhe sportdashësit mund të futen në portalin e Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit për të rezervuar fushën, datën dhe orarin. Shërbimi ofrohet

No Pic available
  • 2017-02-28

Përurohet kompleksi i ri multisportiv në Parkun e Liqenit

Parku i Liqenit të Tiranës ka fituar një përmasë të ri, jo vetëm sa i takon hapësirës që ofron për argëtim, por edhe rëndësisë që po i jepet ushtrimit fizik dhe sportiv. Pas këndit të lojërave për fëmijë dhe këndit të ri të forcës për të rriturit, Liqenit i është shtuar

FOTOT/ Kompleksi i ri multisportiv në Parkun e Liqenit në tiranë
  • 2017-02-28

FOTOT/ Kompleksi i ri multisportiv në Parkun e Liqenit në tiranë

Parku i Liqenit të Tiranës ka fituar një përmasë të ri, jo vetëm sa i takon hapësirës që ofron për argëtim, por edhe rëndësisë që po i jepet ushtrimit fizik dhe sportiv. Pas këndit të lojërave për fëmijë dhe këndit të ri të forcës për të rriturit, Liqenit i është sh

Përurohet këndi i dytë i forcës te Liqeni, Veliaj: Alternativë ndryshe nga bastet e kafet
  • 2017-02-23

Përurohet këndi i dytë i forcës te Liqeni, Veliaj: Alternativë ndryshe nga bastet e kafet

Jo vetëm fëmijët, por tani edhe të rriturit kanë një hapësirë më shumë në parkun e Liqenit Artificial të Tiranës. Nisma Luaj Tirana, e cila po shtrihet në të gjithë kryeqytetin me krijimin e hapësirave argëtuese për fëmijë e të rritur, ka sjellë këndin e dytë të forcës te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama