Rezultate te kerkimit per termin: +Apr

Meta: total 185 / total_found 185 / time 0.000 / keyword[0] apr / docs[0] 185 / hits[0] 213 /
Gati hapja e Amfiteatrit, Veliaj: Kjo verë e mbushur me superaktivitete
  • 2018-05-19

Gati hapja e Amfiteatrit, Veliaj: Kjo verë e mbushur me superaktivitete

Shumë shpejt, Bashkia e Tiranës do të përurojë Amfiteatrin te Parku i Liqenit i cili është transformuar tërësisht nga një ngrehinë dhe vendgrumbullim plehrash, në një arenë të artit e rikonceptuar për ti dhënë vlerë çdo shfaqjeje që do të jepet për publikun. Mirëmëngjesi Ti

FOTOT/Drejt fundit pista e vrapimit dhe e biçikletave në Parkun e Liqenit
  • 2018-05-06

FOTOT/Drejt fundit pista e vrapimit dhe e biçikletave në Parkun e Liqenit

#td_uid_1_5aef5ef43a7f0 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2018/05/pista-1-80x60.jpg) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5a

Francë, policia nxjerr me dhunë nga treni emigranten shtatzënë
  • 2018-04-05

Francë, policia nxjerr me dhunë nga treni emigranten shtatzënë

Një video, ku shfaqen disa policë francezë, të cilët tërheqin me forcë një emigrante shtatzënë për ta nxjerrë jashtë një treni, është duke bërë xhiron e rrjeteve sociale me komente, që dënojnë sjelljen terrorizuese të tyre. Gruaja është marrë nga agjentët prej krahësh dhe

SHBA, një i vdekur dhe tre të plagosur nga të shtënat në selinë e YouTube
  • 2018-04-04

SHBA, një i vdekur dhe tre të plagosur nga të shtënat në selinë e YouTube

Një grua, Nasim Aghdam, hapi zjarr të martën në selinë e YouTube, afër San Franciscos duke plagosur të paktën tre persona para se të vetëvritej. Policia nuk dha më shumë informata rreth të dyshuarës dhe nuk spekuloi për motivet e mundshme të sulmit në zyrat e YouTube, që janë pron

SHBA, gruaja qëllon me armë në selinë e YouTube dhe vetëvritet
  • 2018-04-04

SHBA, gruaja qëllon me armë në selinë e YouTube dhe vetëvritet

#td_uid_1_5ac5194017ef8 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2018/04/gru-1-80x60.png) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5ac5

Nis rindërtimi i molit te Liqeni Artificial, ja projekti
  • 2018-04-03

Nis rindërtimi i molit te Liqeni Artificial, ja projekti

Investimet e kryera e kanë kthyer Parkun e Madh të Liqenit Artificial në destinacionin më të preferuar për qytetarët e Tiranës, jo vetëm për të kaluar kohën e lirë por edhe për të zhvilluar aktivitete të ndryshme sportive. Por një kërkesë e vazhdueshme e tyre ka qenë edhe krijim

Bashkia e Tiranës dhe Ambasada e Japonisë projekt për pastrimin e parqeve të qytetit
  • 2018-03-23

Bashkia e Tiranës dhe Ambasada e Japonisë projekt për pastrimin e parqeve të qytetit

Japonia do të mbështesë Bashkinë e Tiranës për të përmirësuar shërbimin e pastrimit të parqeve të qytetit. Përmes nënshkrimit të një marrëveshje mes Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit dhe Ambasadës së Japonisë në Tiranë, projekti mundëson shtimin e mjeteve dhe pajisjeve