Rezultate te kerkimit per termin: +Apr

Meta: total 185 / total_found 185 / time 0.000 / keyword[0] apr / docs[0] 185 / hits[0] 213 /
No Pic available
  • 2008-07-13

Matura, përgjigjet e sakta për 9 lëndët me zgjedhje

Përfundon sfida e Maturës Shtetërore. Plot 32.000 maturantë janë tashmë gati për të konkurruar në universitete. Zirina LlambroDje në të gjithë vendin ata dhanë provimet me zgjedhje definitive për t'u pranuar në shkollat e larta. Fill pas përfundimit të provimit Ministria e Arsi

No Pic available
  • 2008-03-22

Majori Çanga që vdiq për të shpëtuar të tjerët

  Ndoshta 15 marsi apo e nesërmja, siç u kishte thënë familjarëve dhe shokëve,do të ishte dita e fundit e punës për majorin(R),51 vjeçarin Besim Çanga në "Fabrikën e vdekjes" nëGërdec, por fati nuk deshi që babai i tre vajzave të merrte rrogën prej 15 mijë

Agjentet shqiptare te FIFA-s
  • 2006-08-22

Agjentet shqiptare te FIFA-s

1.DAUTI Neat Rr. \'Vaso Pasha\' Pall. 12/1 Sh.1-Apt.9 TIRANA, ALBANIA Email: neti26@hotmail.com Tel: +49-8031/409 0162 Fax: +355-4/223 595 Mobile: ----------------------------------------- 2.HAXHIAJ Lulzim Rr. \" Ferrit Xhajko\" Pall67/Apr. 7 TIRANA, ALBANIA Email: lulezlmpatty@yahoo.co