Rezultate te kerkimit per termin: +Apr

Meta: total 185 / total_found 185 / time 0.000 / keyword[0] apr / docs[0] 185 / hits[0] 213 /
Veliaj fton qytetarët të dhurojnë pemë
  • 2017-11-21

Veliaj fton qytetarët të dhurojnë pemë

Bashkia Tiranë ka rihapur nismën Dhuro një pemë, 2017 duke nxitur qytetarët që të kontribuojnë për gjelbërimin e qytetit. Kushdo mund të dhurojë një pemë dhe ta mbjellë atë në kujtim të një momenti të veçantë në jetën e tij. Sigurisht që mundemi, ne i duam donatorët e pemë

Pylli Orbital, vijon mbjellja e pemëve në Liqenin e Farkës
  • 2017-11-19

Pylli Orbital, vijon mbjellja e pemëve në Liqenin e Farkës

Liqeni i Farkës po shndërrohet dita ditës në një park të mirëfilltë dhe në një nga destinacionet më të frekuentuara të qytetarëve të Tiranës për të kaluar fundjavat dhe kohën e lirë. Si pjesë edhe e projektit të Pyllit Orbital, Bashkia e Tiranës dhe Agjencia e Parqeve dhe Rekr

Formulari i aplikimit / Si mund të kujdesesh për Tiranën duke punuar si vullnetar
  • 2017-11-11

Formulari i aplikimit / Si mund të kujdesesh për Tiranën duke punuar si vullnetar

Të gjithë ata që dëshirojnë të kontribuojnë për qytetin në kohën e tyre të lirë, mund të regjistrohen si vullnetarë. Përmes Formularit të posaçëm, qytetarët mund të regjistrohen dhe të ofrojnë kontribut vullnetar në angazhime të ndryshme, në kohë, me ide apo si stazh për a

No Pic available
  • 2017-10-09

Rritet siguria për vrapuesit dhe pedaluesit nga Parku i Liqenit

Të gjithë të apasionuarit pas ecjes dhe vrapimit nga Parku i Madh i Liqenit tashmë do të kenë më shumë mundësi dhe një siguri edhe më të lartë për jetën e tyre. Bashkia e Tiranës ka punuar gjatë gjithë fundjavës për të përkufizuar në tërë gjatësinë korsinë provizore për

No Pic available
  • 2017-10-04

Aplikacioni që ofron informacion për aktivitetet në Parkun e Liqenit

Çdo qytetar i apasionuar pas jetës së gjelbër ka mundësi të informohet në kohë reale për çdo aktivitet kulturor, sportiv apo argëtues që do organizohet në Parkun e Liqenit Artificial të Tiranës dhe në të gjitha hapësirat e tjera rekreative në kryeqytet. Bashkia e Tiranës nëpërm

No Pic available
  • 2017-10-04

Bashkia e Tiranës aplikacion për aktivitetet në Parkun e Liqenit

Çdo qytetar i apasionuar pas jetës së gjelbër ka mundësi të informohet në kohë reale për çdo aktivitet kulturor, sportiv apo argëtues që do organizohet në Parkun e Liqenit Artificial të Tiranës dhe në të gjitha hapësirat e tjera rekreative në kryeqytet. Bashkia e Tiranës nëpërm

No Pic available
  • 2017-09-30

Bashkia e Tiranës ndërton këndin e tretë të forcës tek Liqeni

Një tjetër hapësirë dedikuar mundësisë për të vrapuar dhe ushtruar aktiviteteve fizike, i është shtuar parkut të liqenit. Bashkia e Tiranës, përmes Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit, ndërtoi këndin e  tretë të forcës, i cili mund të shfrytëzohet nga të pasionuarit pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama