Rezultate te kerkimit per termin: +Apr

Meta: total 185 / total_found 185 / time 0.000 / keyword[0] apr / docs[0] 185 / hits[0] 213 /
Banda frymore, koncerte në sheshet e Tiranës
  • 2017-06-14

Banda frymore, koncerte në sheshet e Tiranës

Qendra Kulturore Tirana në bashkëpunim me APR organizon koncertin Tinguj nën Yje të Bandës Frymore të Qytetit me pjesëmarrjen e këngëtarëve lirikë; Kastriot Tusha, Armaldo Kllogjeri, Erinda Agolli dhe Ardita Meni. Banda Frymore e Qytetit gjatë këtij koncerti do të interpretoj veç të

No Pic available
  • 2017-05-29

Flokët mandarinë janë trendi më i nxehtë i kësaj vere

A doni të ndriçoni si dielli në këto ditë të nxehta? Kjo ngjyrë do të jetë tendenca më e nxehtë në festivalin e këtij viti. Dëshironi që flokët tuaj të shkëlqejnë kur jeni të nxirë? E pra, flokët manderinë janë e vetmja rrugë që jua mundëson këtë gjë. Flokët ngjyrë ma

No Pic available
  • 2017-05-01

Bebe Rexha në Dubai, udhëtim me

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha së fundmi ia ka kushtuar kohën e saj qytetit turistik të Dubait. Ajo ka bërë edhe një shëtitje në shkretëtirat që e rrethojnë këtë vend dhe me këtë rast ka zgjedhur një transport mjaft të veçantë. Bebe ka zgjedhur të shëtisë e hipur mbi një de

No Pic available
  • 2017-05-01

Tmerri në qiell të hapur, plagosen 27 persona

Të paktën 27 persona kanë mbetur të plagosur, shumica prej të cilëve rusë për shkak të një turbulence ajrore. Avioni Boeing 777 po udhëtonte nga Moska në drejtim të Bangkokut, ndërsa avaria ajrore ndodhi vetëm 40 minuta përpara se aeroplani të arrinte në destinacion. “Të gji

No Pic available
  • 2017-04-30

E mahnitshme, ja si këndon vajza e vogël e Nora Istrefit

Era Istrefi ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një video të mbesës së saj, Rene duke kënduar. Vajza e Norës është në krahët e të atit, ndërsa mban në dorë një mikrofon dhe këndon Happy Birthday. Sot jam tezja më krenare në botë. Ajo është vetëm 2 vjec dhe e ka cel

No Pic available
  • 2017-04-30

Justin Bieber blen proteza 15 mijë dollarë

Justin Bieber di si ta trajtojë veten e tij. Këngëtari ka blerë proteza me zafir rozë me një vlerë 15 mijë dollarë. Kjo është bizhuteria e fundit që ai i ka shtuar koleksionit të tij. Ai e ka porositur në argjendarinë Gold Teeth God në Los Angeles, të cilit iu desh 5 ditë për ta r

Një fustan-pica po aq i mahnitshëm sa po e imagjinoni
  • 2017-04-30

Një fustan-pica po aq i mahnitshëm sa po e imagjinoni

Nëse ushqimi dhe moda janë dy pasionet kryesore që ju keni në jetë atëherë veshja e ëndërrave tuaja mund të jetë krijuar. Një fustan-pica është aq i mahnitshëm po e imagjinoni. Dieznuesja amerikane Olivia Mears ka stiluar një fustan-pica, me spec djegës, ullinj, piper dhe kërp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama