Rezultate te kerkimit per termin: +Apr

Meta: total 185 / total_found 185 / time 0.000 / keyword[0] apr / docs[0] 185 / hits[0] 213 /
No Pic available
  • 2017-04-27

Ledri Vula: Të gjithë e duan një si Pablo Escobar

Reperi kosovar, Ledri Vula ka publikuar një video në rrjetin social, Instagram në një koncert duke kënduar projektin e tij të fundit Pablo. Pamjet kur publiku e shijon pjesëmarrjen e tij e ka shoqëruar me një nënshkrim ku thotë se të gjithë e duan një si Pablo Escobar. Në këtë rast,

Zbulohet aventura e re e Arbana Osmanit pas Big Brother
  • 2017-04-26

Zbulohet aventura e re e Arbana Osmanit pas Big Brother

Big Brother ka ende shumë javë deri në fund të tij, por me gjithë përkushtimin për një prej programeve më të dashura të saj, Arbana Osmani ka lajmëruar fansat se pas spektaklit të së shtunës, këtë fundjavë do të niset drejt një aventure të re, e cila promovon vlerat dhe natyrë

No Pic available
  • 2017-04-25

Shikoni pozat seksi të modeles së këngës Despacito

Zuleyka Rivera është një modele dhe aktore Puerto Rikane ecila u kurorëzua Miss Universe në vitin 2006. Për famëne saj, ajo i detyrohet hitit të këngës Despacito, ku përveç bukurisë shfaqet dhe sensualiteti i saj.   Lady in red by @luisantonio_moda . . . Stylist @daviscarrasquill

No Pic available
  • 2017-04-25

Mona Lisa vjen së shpejti

  Së shpejti  do të publikohet projekti më i ri i këngëtarit Butrint Imeri.  Në llogarinë e tij në Instagram, këngëtari  ka publikuar një fotografi prapa skenës së videoklipit për Mona Lisa, duke shkruar në përshkrimin e  fotos:  “Mona Lisa coming

No Pic available
  • 2017-04-24

Një puthje e ëmbël për ditëlindjen e Gigi Hadid

Kur je një nga modelet më njohura në botë, të festosh 22-vjetorin nuk është një rast i zakonshëm. Gigi Hadid festoi të dielën ditën e lindjes e rrethuar nga njerëzit më të dashur të saj. Ylli i modës e festoi ditëlindjen me të dashurin e saj Zayn Malik, të ëmën Yolanda Hadid dh

No Pic available
  • 2017-04-23

Kylie Jenner harron Tyga-n, lidhet me Travis Scott

Kylie Jenner është filmuar duke u mbajtur për dore me reperin e famshëm Travis Scott në Coachella. Vetëm 2 javë pas ndarjes me Tyga, me të cilin kishte rreth dy vite që ishte lidhur, 19-vjeçarja ka vrapur me shpejtësi drejt një lidhje të re. Një fans i saj e ka filmuar natën e së pre

No Pic available
  • 2017-04-20

Rita Ora duket seksi në China Music Awards

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora së fundmi ka marrë pjesë në një event ku ka qenë e ftuar nga shteti kinez me rastin e ndarjes së çmimeve të muzikës. E veshur me një fustan ngjyrë ari këngëtarja ka mahnitur në këtë event.   So excited for the Channel [V] China Music A

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama